Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után tünteti el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tünteti el a pattanásokat a Cypromix?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyász írta fel az aknékra, mikor várhatok javulást?
2008. okt. 29. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
nekem is azt írta fel.egy hónapig szedtem nekem nem használt addig szinte semmit,aztán abba is kellett hagynom mert egy hónapon keresztül véreztem tőle..Türelmesnek kell lenni.Egyik percről a másikra semmi nem használ
2008. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi köze vn ennek a fogamzásgátláshoz, de 1 hónap után már jó eredmény szokott mutatkozni. De ha ez olyan tabletta amit tesóm is szedett akkor eléggé kiszárítja bőrt.
2008. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
az a köze hogy a cypromix egy fogamzásgátló ami pattanásra meg erős szőrösödésre való
2008. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Amíg szedted addig véreztél tőle? Jájj, kezdek félni...
2008. okt. 29. 13:35
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen vettem rá magam, hogy elkezdjem, mert elég fogamzásgátló-ellenes vagyok, de már 20éves vagyok és semmit sem javult az arcom 12év óta. Ugyanis azóta megvannak az patik, mitesszerek... Már 14-15éves korom körül voltam a bőrgyógyászaton és szinte azonnal mondta, hogy Roacuttanos kezelés, de azt nem mertem bevállalni, elég sok mellékhatásáról hallottam, így vártam, hogy hátha valami javulás lesz. De semmi, így gondoltam kipróbálom. Mondta, hogyha ez nem segít 3hónapon belül akkor hozzáírja a Roát... Ha segít akkor 1 évig kell szednem és meggyógyulok.. Reménykedem...
2008. okt. 29. 13:38
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Ismerős....nekem 32 évesen jöttek vissza a pattanásaim akkor szedtem ezt a cypromixet.ÉS igen amíg szedtem végig véreztem.De nyugi nem mindenkire hat így .A Roaccutannál gyengébb gyógyszer is van Sotret a neve.A lányom ezt szedi cypromix-el együtt.A R. egy lórúgás az biztos.Kellemetlenek a mellékhatásai.
2008. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos én még nemtudom, hogy fog hatni, mert a 3. szemnél tartok és a mensi első napján kezdtem, szóval a mostani vérzés még normális..
2008. okt. 29. 14:29
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a bőrgyógyász, hogy ha ez nem segít akkor a Roát írja hozzá... Most oktassam ki, hogy az a másik gyógyszer jobb?
2008. okt. 29. 14:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Kioktatni ne akard,bizonyára egy s zakorvos jobban ért hozzá.Remélem sikerrel jársz
2008. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De ahogy elnézem az összetételét, ugyanaz a R. meg az S.! A hatóanyaga ugyanaz, ugyanannyi, a bevonatánál van egy kis különbség... Akkor mégis miért lenne jobb az S.?
2008. okt. 29. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!