Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer szex közben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél éve élek nemi életet, ezidő alatt mindig óvszert használtunk barátommal, és sosem volt semmi baj. Mindig szex előtt tettük fel, megnézve jó-e, utána megnézve nem-e lyukadt ki.

Tegnap azonban szerintem a kibontás vagy a felrakás közben sérülhetett meg, vagy igazából elképzelésem sincs, mindenesetre pár perc után észrevette barátom, hogy kilyukadt, méghozzá nem is kicsit.

Nem ment el, de nagyon félek, hogy nehogy az elővladékba legyen valami. (mondjuk nem nagyon szokott neki lenni) Mivel húsvét van ezért nődoki meg teszt vétel egyelőre kizárva, holnap veszek tesztet. Utoljára március 12-én jött meg, de a ciklusom általában elég össze-vissza sajnos, 35-45 naponta jön meg.



2018. ápr. 2. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Holnap hiába veszel tesztet, jó hogy az aktus után nem egy órával nézed azt,hogy teherbe estél el. Jó ég, másfél év mindig gumival ? Sajnálom a barátodat is,hogy fogamzásgátlót nem voltál képes magadnak felíratni, az előváladékból is teherbe lehet esni egyébként,ha annyira parázol akkor vegyél be esemény utáni tablettát, pl. escapelle, kb. 6rongy az egy darab tabi
2018. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Esemény utáni tabletta, de ha jól tudom max 48 óra van erre, és még fel is kell iratni.
2018. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért nem szedek fogamzásgátlót, mert jó ha kéthetente találkozunk a távolság miatt, es erre nem éri meg szedni, de le ne harapd már a fejem. :D Igen parázok, mert rohadtul nem akarok gyereket 20 évesen suli mellett.
2018. ápr. 2. 19:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugy tudom a teszt alapjan csak let het utan tudod megnezni
2018. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ket*
2018. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A teszt korai még. Jól mondja az előző válaszoló, minimum két hét kell, mire kimutatja a teszt a terhességet, bár az én véleményem az, hogy nem valószínű, hogy terhes lennél, ha jóval azelőtt észrevettétek, hogy elment volna a barátod.
2018. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnálom a barátodat is,hogy fogamzásgátlót nem voltál képes magadnak felíratni..."


Én meg sajnállak téged #1-es hogy nem tudsz gondolkodni. Mi van ha nem szedhet fogamzásgátlót mert nagy nála a trombózis kockázat? Hogy csak egyet említsek a rengeteg okból, ami magyarázatot adhat rá...


Kicsi rá az esély, de ha annyira félsz, tényleg az esemény utáni tablettát kell beszerezned. A terhességi teszt még semmit sem ér ilyenkor.

2018. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon keves esely van ra hogy elovaladekbol teherbe ess en nem vennek esemeny utanit mert tobb kart csinal mint hasznot. Szex utan egy hettel lehet tesztet csinalni
2018. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A terhességi teszt a TERHESSÉGET mutatja ki. terhesség meg nem aktus után 2 órával alakul ki, meg kell történnie a megtermékenyítésnek, a beágyazódásnak, valamint elegendő mennyiségben kell termelődnie a HCG-nek, amit a teszt kimutat. Ez még nagyon érzékeny tesztek esetén is 10 nap!


Ha pozitív a teszt, akkor az esemény utánit már cseszheted.


El kell menni esemény utáni tablettáért, ennyi a megoldás.

2018. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!