Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhed ha bennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhed ha bennem maradt a óvszer, de a vége kilógott?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom mert a barátommal szeretkeztünk és lovaglás után észrevetük hogy bennem maradt a gumi.A vége kilógott és a barátom nem is ment el.Azt mondta hogy érezte hogy rajta volt végig szerinte akkor csúszott le amikor leszálltam.Félek mert menstruáció utáni 2. hétben vagyok pont.Van okom félni?

2018. márc. 28. 19:20
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
61%

Az én terhem biztos nem leszel.


Félni meg akàr a sötéttől is lehet.

Hajrà!

2018. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van már de nagyon félek, kérlek komoly válaszokat írjatok.
2018. márc. 28. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi rá az esély szerintem. Ha nem ment el a párod meg úgy érezte végig rajta volt a gumi akkor szerintem nem. De azért vegyél egy tesztet.
2018. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam.Esetleg esemény utáni tablettát vegyek be?Várom még a válaszokat!
2018. márc. 28. 19:36
 5/9 RRR ***** válasza:
100%
ha nem ment el,de ezt ugye ő érezte,meg látni lehet,akkor nem!
2018. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Megis hogy lennel te szerencsetlen? Ha el se ment, es meg a gumi vege is kilogott. Ha tele lett volna love, akkor se kerult volna beled.


Istenem, akinek ennyi esze van, miert szexel? Noj fel.

2018. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen kicsi a valószínűsége.
2018. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes az általad leírt körülmények között.
2018. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne agyalj ezen, nem leszel terhes.
2018. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!