Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bogyót szedő lányok! Elfelejte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogyót szedő lányok! Elfelejtettem a bogyót tegnap, de ma bevettem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Először is, hülyén fog hangzani, de nincs barátom, csak mióta szakíttotunk az előzővel, továbbra is szedem, mert az arcbőrőmnek jót tett. Viszont emiatt kicsit felelőtlenebb is vagyok, tegnap volt az utolsó szem napja, de elfelejtettem bevenni. Ma láttam, ezért beszedtem. De ma már a 7 nap szünet első napja van ugye... szerintetek nem baj ha az új csomag első szemét a szokott időben veszem be, azaz technikailag 6 napig nem szedek gyógyszert egyhuzamban? A terhesség-dolog nem izgat most emiatt, csak hogy nem nagyon borul-e meg emiatt a háztartásom, vagy ilyesmi. És igen, elolvastam a betegtájékoztatót, de az csak arról ír, ha direkt le akarjuk rövidíteni azt a 7 napot, akkor szabad (de 7 nap a max viszont). Köszönöm, ha bárki tud erről valamit mondani. :)
2018. márc. 31. 19:23
 1/3 Varga Lilian ***** válasza:
100%
Nem jelent problémát, de lehetőség szerint figyelj oda rá :) nincs baj
2018. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Akkor kezdd el a következő levelet, amikor amúgy is kellene.
2018. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle.
2018. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!