Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 Órás eseményutáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 Órás eseményutáni tabletta mellékhatás nélkül? Mintha C vit. Lett volna

Figyelt kérdés

Bevettem egy 72 orás eseményutáni tabettát mert féltünk attól hogy terhes lehetek, azt mondták hogy sok féle tünete lehet pl. hányinger,h hányás, rossz közérzet, szédülés stb. de én NEm éreztem semmit. Azt nap vettem be mikor megjött a mesim és 23 óra telt el az aktus után.

Megjött rendese na mesin, volt vérzés, hasi fájdalom szoval a szokásos, de mégis azon gondolkodtam hogy mi van ha nem hatott a tabletta?????

P.S. A megszakitásos módszert alkalmaztuk, de 1 pillanatra mintha éreztem vmi meleget s nem tudtuk eldönteni hogy belölem vagy belöle jött-e?


2010. jún. 11. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, ha nem éreztél semmi mellékhatást ekkora hormonadag után :) Nem valószínű, hogy akkora adag nem hatott. De máskor inkább rendesen védekezzetek, mert ennyi hormon nem tesz jót a szervezetednek, ha érzed a hatását, ha nem.
2010. jún. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
természetesen nem orvosi ismeretanyag van a hátam mögött, de arra tudnék gondolni, h a 72orás tabletta akkor hat ilyen mellékhatásokkal, amikor tesz is valamit, tehát amikor valóban van oka annak h bevetted. Lehet azért nem voltak mellékhatásai mert nem is kellett még megszakítania semmilyen terhességet. Menses környékén elég alacsony a valószínűsége a teherbeesésnek, nem véletlen h a ciklus közepén van az ovuláció.
2010. jún. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mindig vannak mellékhatásai.

Amúgy utolsó: A tabletta nem szakítja meg a terhességet. Az már abortusz tabletta lenne, olyan pedig Magyarországon nincsen. A megtermékenyítést ill. a beágyazódást gátolja meg.

Ha már beágyazódott, akkor nem csinál vele semmit (elvileg).

De a tabletta nem 100%-os (benne is van a tájékoztatóban). Aktus után két héttel csinálj tesztet!

2010. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!