Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatás normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatás normális eleinte a fogamzógátló tabletta szedésénél?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja szedek fogi.tabit. Egyébként is sokat fáj a fejem de most szünet nélkül és émelygek is nem tudom mit tegyek abba kellene hagynom a szedését mi a véleményetek?
2009. szept. 22. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, pont ilyenkor kell feliratni egy masikat a nogyogyasszal, de ez amugy a legtobb tajekoztatoban benne is van.
2009. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
ezek az általánosak. ilyenkor vagy várni szoktak, általában az első 1-2-3 levelet megvárják, vagy visszamennek azonnal, de nagy az esély h a másikkal is ezlesz az első 1 hónapban
2009. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
egyik mellékhatás sem normális, azért mellékhatás. nekem is nagyon fáj a fejem a szünetben nah meg még ezaz, ezért váltok hüvelygyűrűre. egyébként vannak mellékhatások amikkel ki kell egyezni, ha elviselhető akkor bírd ki, várj pár hónapot ha azután is fáj keress másik gyógyszert vagy módszert.
2009. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem a szünetben fáj a fejem hanem folyamatosan mindíg, egyébként a mérlegem is azt mutatja, hogy híztam tőlle 2kg és még nem értem az első adag végére.
2009. szept. 23. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Én most értem az első adag végére, és nekem a melleim fájnak iszonyatosan. Két héten belül megyek dokihoz panaszkodni, meglátjuk mi lesz utána.
2009. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is hatással volt a melleimre mert megint olyan telt és feszes volt mint a két gyermekem szoptatása előtt.De nálam ez az egy normális pozitívum jelentkezett csak.
2009. szept. 25. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt a fejem az első adagtól, hányingerem is volt tőle! De a 3. levélnél el is múlt és azóta sincsen semmi mellékhatása. Még a fájós cicik is megszűntek pár hónap után! De az hogy 2hét után két kilót felszedél az nagyon dúrva! Én egy dekát nem híztam. Lehet nem kéne többet enned, mert csak maga a gyógyszer nem hizlal, csak a kaja!
2009. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem eszek többet és igen lehet a gyógyszertől hízni csak gondold végig mit szedsz! "hormont" ami okozhat elhízást mert éhesebb vagy.de nálam nem jelentkezett ez há'istenek nem voltam éhesebb tölle.
2009. szept. 26. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!