Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen méretben lehet kapni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen méretben lehet kapni óvszert?

Figyelt kérdés

Azt mondták a vastagság a fontos mikor kiválasztom.

40mmkörül szokott lenni általában de van mikor több. Durexet néztem mert hosszra is átlag alatt és abból is a extra safe et.


2010. jún. 10. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
hidd el ha dugni fogsz ez lesz a legkisebb bajod.. ha kicsit nagyobb sem baj, de általában illeszkedik.. a hossza pedig mindegy mert nem kell végig letekerni
2010. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:D de a kérdésre pls.
2010. jún. 10. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
A Durex Extra Safe-et nem néztem, mi Elite-et vagy Love-ot szoktunk használni, rá van írva, hogy 56 mm széles. De mindegyik óvszer dobozán rá van írva, hogy mekkora!
2010. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a durex love a legszarabb gumi amit éetembe használtam, akkor inkább nejlon zacskó.
2010. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem nem rossz a love. Am durexek általában 56mm szélesek, lifestyles 54 (az nekem már szörnyen szoros, így olyannal ne is próbálkozok), és utoljára bnőm kíváncsiságból megleste a lidl-ben kapható fogalmam sincs milyen nevű gumikat, azok 52mm szélesek voltak a leírás alapján. 40mm-es körülit még nem láttam eddig...bár nem is kerestem, mert örülök h legalább a durex jó vmennyire XD


"életművész"

2010. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor ez lehet fail.
2010. jún. 11. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!