Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ujrakezdhetem a tablettat igy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujrakezdhetem a tablettat igy?

Figyelt kérdés

3 evig szedtem Yadine fogamzasgatlot aztan abbahagytam mert okafogyotta valt szedni.

Eltelt 1 ev es ujra szeretnem kezdeni a szedest.

Maradt 1 level tavalyrol. El szabad kezdeni ujra, vagy inkabb elotte menjek el orvoshoz es erdeklodjem meg? Esetleg elkuld vervetelre is?

Addig az ovszeres vedekezes mennyire biztonsagos? Van megbizhatobb fajta gumi?


2018. márc. 12. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik gumi megbízható, ha betartod a használati útmutatót. Gyakorlatilag a fogamzásgátló tablettával egyenértékűen véd. Én mindenképpen elmennék előtte dokihoz.
2018. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el előtte dokihoz! A gumi pedig ugyanolyan biztonságos, mint a tabletta.
2018. márc. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Sok olyat olvastam itt, hogy kiszakadt a gumi, lehet, hogy terhes vagyok....

Na az ilyesmit mindenképp szeretném elkerülni.

Eddig mindig tablettával védekeztem, nem volt probléma soha, a gumit annyira nem "ismerem", mennyire megbízható.

2018. márc. 13. 06:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin mindenkinél elszakad a gumi. :'D De egyébként megbízható. Több 100 db-ot használtam el eddig, soha nem volt gond. Be kell tartani a (nem túl bonyolult) használati útmutatót, akkor nem lesz semmi probléma. Közel azonos védelmet nyújt a fogamzásgátlóval.
2018. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:D Igen ez igaz, itt valahogy mindenki terhes-gyanús.

Ha már így összejöttünk: melyik az a típus ami a legjobban bevált, kényelem és érzés szempontjából?

2018. márc. 13. 08:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az exemmel többnyire lifestylet használtunk. A durexet is próbáltuk, de nagy különbség nem volt köztük. Egyébként szinte bármelyik gumi jó.
2018. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Olyasmikre emlékszem, hogy mindenféle van: ultra thin, ízesített, érdes.... Már ezer éve nem vettem ilyesmit, a tabletta sokkal kényelmesebb volt, mint itt "gépészkedni" szex közben :) Na majd bedobok pár fajtát a kosárba, hadd nézzenek egy nagyot a kasszánál :D
2018. márc. 13. 09:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi csak a hagyományos gumit használtuk. Vagyis egyszer vettünk bordázottat, de nem igazán éreztem különbséget. Jó vásárlást. :'D
2018. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!