Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja nem szexeltem, hasam nem nőtt ez idő alatt, és tüneteket sem tapasztaltam. De a menstruációm megváltozott az az utáni szex után, hogy nem védekeztem. Vagyis védekeztem, de kiszakadt a gumi. Szóval havi 2-3 napig tart a menzeszem, ez már 2. hónapja. Időben megjön, 1-2 nap elcsúszással, de az nem újdonság. Neten olvastam, hogy terhesség alatt is lehet menstruáció. Szerintetek terhes lehetek?
2018. márc. 11. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha terhes lennél, akkor számíts rá, hogy a budapesti orvosegyetemi klinikákon fognak mutogatni, mint óriási csodát!

A viccet félretéve: nem vagy terhes!

De legközelebb védekezz! Nyaugodtan használhatsz gumit, olyan ritka a kiszakadás, hogy még egyszer nem történhet meg...

2018. márc. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, megnyugodtam. :D
2018. márc. 11. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nem csináltál tesztet?
2018. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Lehetsz terhes! Ajánlom, hogy minnél előbb szerezz be egy terhesség tesztet!

Hallottam már olyan esetről, hogy egy nő szüzen szült, igaz hogy az elmúlt kétezer évben csak egyszer fordult elő, de bármi megtörténhet...

2018. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"az elmúlt kétezer évben csak egyszer fordult elő"

Olyan azért előfordul sűrűbben is, hogy sértetlen szűzhártya van a szülésig. A gyerek aztán kiviszi, az a tuti...


Amúgy én is tesztet javasolok.

2018. márc. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!