Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
December 20.an tortent vedekezessel.Januarban teszteltem 2x mind a ketto negativ lett.A menstruaciom is idoben megjott,bar egy picit mintha kevesebb lett volna de a szine es az allaga stimmelt.Most viszont 3napja kesik...kezdek aggodni,van okom ra?Ugye nem vagyok terhes?
2018. febr. 27. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Dr Gyakori most is segít!

Ő fogalmam sincs...sem cáfolni sem megerősíteni nem tudnám...ellenben még egy tesztet csinálhatnál...vagy esetleg nőgyógyász tudna érdemben hozzátenni ehhez!

De valamit tegyél magadba rendbe mert egy egy aktus után nem ok ha hónapról hónapra parázol!

2018. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen,tudom :( nagyon parazok

16eves vagyok nagyon nincs meg erre szuksegem.Ha a mostani a teszt is negativ akkor szinte kizart a dolog,ugye?

2018. febr. 27. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg 2 honapos terhességet már biztosan kimutat...így szerintem nyugodj meg! A szexualitást meg hagyd még! Ha tested ha kész is rá lelkileg még sok ez neked...nem maradsz le semmiről!!!
2018. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben,nagyon köszönöm!^^
2018. febr. 27. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes nyugodj meg! Ha így stresszelsz nem csoda hogy késik
2018. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez a baj velem...mindenre ok nelkul ragorcsolok :( pedig en is kizartnak tartom

Mindenesetre koszonom a valaszt :)

2018. febr. 27. 13:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Megjott!Tehat nincs gond?
2018. febr. 27. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs, miért lenne? Elmondásod szerint megfelelően védekeztetek. 3 nap késés nem a világ. Nem vagy gép, nem lehet mindig pontos.
2018. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!