Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » MIRENA mellett lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIRENA mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Október óta van fennt a MIRENA, idáig rendszeres volt a mensim. Most viszont 5 napja kellett volna megjonnie, de ehelyett ici-pici halvány rozsaszines "valamit" láttam kb 2 nap is. Terhes lehetek? Járt valaki így? Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 17. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A Mirena pozitív mellékhatása, hogy elmaradhat a menstruáció.

A felhasználók 30% nak nincs menstruációja. Nekünk kb 9 havonta van egy nagyon enyhe menstruáció.

Mivel hormontartalma is van, és a méhben is van, így a terhesség esélye közel lehet a nullához.

2018. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem túl valószínű. A Mirena jellemzően pár hónap után gyengíti vagy teljesen megszünteti a vérzést. Nem lehetetlen mellette a terhesség, de gyakorlatilag olyan számban fordul elő mellette, mint sterilizáció mellett, tehát a legbiztonságosabb védekezési mód.

Ha aggódsz, csinálj egy tesztet azért, de valószínűleg tényleg nincs semmi.

2018. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Remélhetőleg csak menzesz elmaradása történt,ha úgy írod, kedves válaszoló, h mindig kevesebb-kevesebb. Múlt hónapban tényleg kevés volt... Enyhén fáj a hasam, a koldokom irányában, keresztül.Hamarosan tesztelek...bármilyen terhességi tunetem nem jelentkezik, pusztán mindjárt megjön érzés volt reggel, de már nem. (Már 2 terhessegen túl vagyok)
2018. febr. 17. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!