Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy az óvszer kilyukad és terhes leszek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha rendesen teszed fel, meg az elejéán ellenőrzitek akkor kb semmi
2018. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem sértitek meg foggal,körömmel a csomagolást,ha kiszorítja a fiú a végéből a levegőt és úgy görgeti fel,ha figyeltek a megfelelő síkosításra az aktus végéig,akkor gyakorlatilag nulla.
2018. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1/1000
2018. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem 10 év alatt kétszer fordult eddig elő. Ha az ember tudja mire kell figyelni, észreveszi a változó érzést
2018. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4:

En is elhasználtam már párezer gumit es talán 3 alkalommal szakadt ki

2018. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem olyan 250ből 2 szakadt ki
2018. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Oszintén szolva én nem értem meg azt a pár barmot, akiknek itt már nem egy ovszer kiszakadt. Már bocsánat a megszolításért. Ha rendesne kézzel nyitod ki, nem foggal, odafigyelsz a mukormokre, rendesen kivolrul csavarod le, tovig felhuzod, és ha be van nedvesedve a lány, nem eroszakolod, akkor szinte az lehetetlen hogy kiszakadjon. kb 1/1 000 000. Ja és feltéve ha kb nem 7 centi széles a farkad.
2018. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó: én is ezt hittem, addig amíg az első ki nem szakadt, egyszerűen csak feladta. Szerinted ezek között nincs hibás darab? Nem az első percben szakadt ki, már nyomtuk fél órája, bekeményítettünk, pózt váltottunk és egyszerűen csak valami kis szakadás történt. Pech.

Ez nem a bénaságon múlik, hibás volt a darab amit nem veszel mindig észre. Ha csak egy 10 perces gyors menetet nyomunk valszeg nem történik semmi sem.

2018. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát nem tudom, amíg szét nem szakad addig nem látod rajta a lyukat.


Én konkrétan fogtam egyet és még a csomagolásában keresztül szúrtam egy tűvel. Utána kibontottam és megnéztem a lyukat, hát nem találtam meg. Még fel is tudtam fújni, nem eresztetett :)


Szóval ha 100%-ra szeretnél menni akkor igyál limonádét. Arra figyelj, hogy ne előtte és ne utána idd, hanem helyette :D

2018. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kotongyárban a terméket a minőségellenőrök szúrópróbaszerűen ellenőrzik, tehát minden egyes legyártott szériában csak pl. a 100., az 1000. vagy a 10000. (stb.) darabot, de azt zsákvarrótűvel, utána a mintát nyugodtan visszacsomagolják. Ez van.
2018. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!