Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Járt már így valaki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és ebben a hónapban nem vettem be egy szemet, mert kinrándulni voltunk és muszáj volt ott is aludni, de ez csak később derült ki a atabletta pedig nem volt nálam. Ha ebben a hónapban megjön kell aggódnom a következő hónap miatt is, vagy már nem?
2018. febr. 19. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy tabletta kiesése nem okoz akkora problémát. A következő hónaora pedig semmi kihatása, ha jól tudom. Nekem ilyenből sosem volt baj. Ha több nem maradt ki, szerintem nincs miért aggódni.

De ott a betegtájékoztató is, amiben leírják, milyen helyzetben mi a teendő, vagy megkérdezheted az orvosod.

2018. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a kihagyott tabi előtti 2 napban volt együttlét, akkor lehet esetleg gond. (nagyon kis valószínűséggel) A kihagyás után egy hétig kiegészítő védekezés kell (óvszer). Utána mehet minden, ahogy addig.

(Ez csak a kombinált hatóanyagú fogamzásgátlókra érvényes)

2018. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!