Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeretkeztem úgy, hogy két menet között nem cseréltem gumit, végig rajtam volt az első. Mennyi az esély arra, hogy az első menet terméke kijutott a gumiból?

2018. febr. 12. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Komolyan azt hittem,hogy ilyet csak full fogyatékosok csinálnak.

Nagyon egyszerű a dolog.Ha nem láttad kifolyni,nem érezted,hogy olyan lett a kezed,miután lehúztad a gumit és az sem tűnt fel,hogy ki lenne szakadva,akkor nem folyt ki.

2018. febr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legalább kimoshattad volna. Jobb ha legozol, kérdező, az való neked. Meg a párocskádnak is.
2018. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Es te az elso menet végén elélveztél az ovszerbe, vagy csak a csaj? Remélem nem folyt ki az ovszer szelenel, mert nem akarom hogy ilyen hulye gyerekek legyenek. Legkozelebb huzz már egy másikat légyszives, ne legyél ilyen okor. Már bocs.
2018. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!