Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyi az esely h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esely h hatott? Teszteljek jovo heten?

Figyelt kérdés
Vizsgalataim vtak (betegseg miatt) igy fogamzasgatlot sem szedtem tobb mint 17napig! Penteken kezdtem(nem ciklushoz kotott direkt).szombat egyutt voltam parommal penteken kezdtem a bogyot! De a biztonsag kedveert ovszert hasznaltunk,amit csak a szex vegen vettuk eszre h lecsuszott! Hetfon 46orara ra vettem be esemeny utanit! Az se biztos h bennem ment el mert nem tudjuk mikor csuszott le az ovszer! Escapelle esemeny utani bev.utan nem volt verzesem se semmi csak eros fejfajas!

2018. febr. 7. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Jaj jaj.


1. Attól, hogy beteg vagy és vizsgálataid vannak, nem kellett volna abbahagynod a gyógyszer szedését. Én az elmúlt hónapban kórházban feküdtem, megkérdeztem a kezelőorvosomat és szedtem ugyanúgy amíg bent voltam. Pedig vizsgáltak is, kezeltek is gyógyszerekkel.


2. Nem hallottam még ciklustól független fogamzásgátlóról, de egyébként az összeset bármikor el lehet kezdeni csak éppen nem tanácsos, mert mindenféle vérzést (vagy éppen elmaradó vérzést) okoz. Lehetetlen így megmondani, hogy mikor kezdett védeni. Ha a 17 nap alatt a szervezeted magához tért és elkezdett petét érlelni akkor lehet nem, de ezt senki nem tudja megmondani. Ilyenkor tényleg gumit kell húzni, jól tettétek, de figyeljetek jobban a felhelyezésre és a megfelelő méretre hogy máskor ilyen ne történjen.


3. Az esemény utáni nem volt a legjobb ötlet ha eleve fogamzásgátlót szedsz. Hatalmas sokk a hormonrendszerednek. Jóérzésű orvos fel sem írja így, de ez lényegtelen.


4. Az esemény utáni hatékonyságának nem feltétele se mellékhatás se vérzés. Nagy valószínűséggel nem leszel terhes de mindenképpen csinálj egy tesztet a megnyugtatásodra.

2018. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valoszinu ha noi nemi szervi vizsgalatra kell mennem akk azert kelett abba hagyni a fogamzasgatlo semmi fele hormon semmisemmi,a masik a vizsgalathoz kellett azis h ne ciklus napon kezdjem a fogamzasgatlot! Ertelmes kommentet vartam de oktatast kaptam ;) koszi latom ebbol jeles vahy!
2018. febr. 7. 18:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Menj el di magad masok bejegyzesei alatt,ugy latom a valo eletbe nem tudsz ervenyesulni! IQ
2018. febr. 7. 18:58
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Neked nem lehet segíteni normálisan. Az előző kérdésednél is leugattad azt aki választ írt neked. Nem támadni akartam és egyébként is megírtam, hogy nem valószínű hogy terhes vagy és nem kell vérezned ahhoz, hogy hasson! Tesztet pedig csinálhatsz ha szeretnél és megnyugszol tőle...
2018. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez nem normalis valasz ne haragudj! Oktatas! Igy kezded a mondatot nem hallottam arrol pl! V sorolhatnam...rengeteg ember segitseget vlaszt var,erre oktatast! Itelkezest okoskodast kap! Ez mind nekem is menne.. De nem az a fajta vagyok! Erdekes en nem 1poszt ala ertelmes es nem itelkezo kommentet tudtam irni es nem igs kezdtem"jaj jajj"! Lattam par kommented es mind az okitasrol szolt!
2018. febr. 7. 21:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen dakoták mi a francnak tesznek fel kérdést? Felesleges rá válaszolni, mert a rendes választ is lefikázzák... -.-
2018. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Dakota? Tisztaba v a jelentesevel? 😂😂😂
2018. febr. 7. 22:26
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, engem már hidegen hagysz teljesen, de remélem tudod, hogy nem csak nekem van ezen az oldalon ilyen számú értékelésem 😄
2018. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tisztában vagyok a jelentésével. Csak a magadfajta cigányok szoktak ilyen stílusban visszaggatni a normális válaszokra is.
2018. febr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Fogamzásgátlora esemenyutáni? Te tényleg nem vagy normális minek szexelsz ha nem vagy tisztában a dolgokkal?

Vártad volna meg mig megjön addig óvszerrel védekeztetek volna ha már baj történt akkor esemeny utáni de fogamzásgátlóra nem, tudod te milyen kárt csinálsz a szervezeteddel? Ne haragudj de az írásod alapján így is hü..e vagy még jobban az leszel csak.

2018. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!