Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most szedek elöször fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szedek elöször fogamzás gátlot de csak a menstruáciom harmadik napjatol kezdtel el szedni akkor is hat? Mert csak utana olvastam hogy 2-7 nap szadab . valakivel elofordult mar hogy 3 nap szedtebe? Es ugy is hatott?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A 2-7.nap egy intervallumot jelöl, hogy ettől eddig a ciklusnapig lehet elkezdeni, közte kb mindegy melyik napon kezded, de ebben az esetben az első levél alatt használjatok még gumit és a szünet utáni levél elkezdésekor hagyhatjátok el. Én is 3.napon kezdtem mert hajlamos vagyok a közti vérzésre, doki így kérte hogy ne az elsőn és 1-5.napig lehetett elkezdeni és tényleg nem volt vérezgetésem.
2017. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2017. jan. 12. 09:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Es hogy ha pl én szerdán vettembe az mindegy h melyik szerdaival kezdem ? Csak mer nekem semmit nem mondot el a nőgyogyászom h hogy kell szedni stb ..
2017. jan. 12. 09:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egyfázisú akkor igen. Egyformák a szemek és a sorok, a tájékoztatóban is benne van hogy mono vagy 3 fázisú, de név alapján is meg tudjuk neked mondani :)
2017. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lindynette
2017. jan. 12. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egyfázisú, bármelyik szerdával kezdhetsz! :)
2017. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget
2017. jan. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!