Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle surgossegi fogamzas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle surgossegi fogamzas gatlo velemenyek?

Figyelt kérdés
Hajnalban lefeküdtünk a baratommal, es meg bennem lejitt a gumi. Rogton hajnalban elmentunk a surgossegi nogyogyaszatra feliratni receptet es olyan 3 -4 oraval az esemeny utan be is vettem a tablettat. Escapelle-t valaki tudna mondani tapasztalatokat? Es hogy mennyi eselye van annak hogy terhes leszek. Van menstruacios appem ami azt jelezte hogy a mai nap pont abban az idoszakban van ahol az eselyek alacsonyak arra hogy terhes legyek. Szoval tapasztalatok, velemenyek?

2016. dec. 11. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Menstruációs app, OMG. Ha már bevetted az eseményutánit, mindegy már, nem? Legalább ti időben elmentetek orvoshoz. Most nem leszel terhes.
2016. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most mi van az appel? Nem naptárba írom hanem az appbe. :D de köszi a választ nagyon remélem
2016. dec. 11. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 3 hete kényszerültem bevenni, igaz a párom nem ment el, de a biztonság kedvéért elmentem. 48 óra múlva tudtam csak beszedni, 5 napja megjött a menstruációm, szóval nem történt baj.

Mivel nem voltál termékeny időszakodban azért kevesebb az esélye, DE nem kizárt.

Elég korán vetted be a gyógyszert, szóval nagyobb az esélye annak, hogy nem vagy terhes. :) De tudod, csodák még léteznek. :) 14 nap múlva csinálj tesztet.


Nekem nem jelentkezett vérzés a beszedése után, de ez mindenkinél változó.

2016. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, még annyi hogy az baj hogyha nem jelentkeznek a mellékhatások? Mert Én nem voltam se rosszul se hányingerem nem volt
2016. dec. 13. 07:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem baj. :) Nekem csak annyiban jelentkezett a mellékhatás, hogy aznap fájt a fejem és fáradt voltam. :)

A doki azt mondta, hogyha nem jön meg időben a mensi menjek vissza hozzá. :) De ebben a tablettában 2x több a hormon, szóval ha pár napot késik vagy hamarabb jön meg ne ijedj meg.

2016. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy a tabeletta bevetele utani 5 napom kell megjonnie vagy a rendes menstruaciom utani 5 napban is normalis ha kesek?
2016. dec. 14. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!