Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyi ido utan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi ido utan leszek vedve? Elotte misseed-et szedtem most mistral-t! 11nap kihagyas utan ved? Vagy most varnom kell egy honapot?

Figyelt kérdés
Uj fogamzasgatlot irtak mert az elozo melett ket hetente mensiztem. Azt abba hagytam igy 11napot kihagytam!mivel a nem eredeti mensin ma mulik el,nem tudom mennyire vagyok vedve!(igen tudom h mikor kell szedni ciklus elso nap stb de mivel 3honapja nem tudjuk az eredeti ciklust ezert ma kell elkezdenem)

2018. febr. 2. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

"az elozo melett ket hetente mensiztem"

Ha az ember lánya fogamzásgátlót szed, akkor NINCS menstruációja. Ami a gyógyszer szedése közben jelentkezik, az köztes vérzés, ami pedig a szünetben, az megvonásos vérzés. Nincs közük a menstruációhoz. Azt mondjuk nem írtad, mennyi ideje szedted a Missee-t, de az első 3 hónapban minden fogamzásgátló esetében előfordulhat köztes vérzés, mert a szervezet még nem szokta meg a mesterséges hormont. Tehát ha még nem telt el 3 hónap, tök felesleges volt abbahagyni.


"Azt abba hagytam igy 11napot kihagytam!mivel a nem eredeti mensin ma mulik el"

Jó nagy hülyeség volt úgy abbahagyni, hogy 11 napot kihagytál. Így most a szervezetedben még nagyobb lett a már amugy is nagy káosz. A levelet égig kell szedni, és csak nagyon indokolt esetben szabad hamarabb abbahagyni. Ez nem volt nagyon indokolt eset. Fogamzásgátló szedése során nincs "eredeti" és "nem eredeti" mensi, feljebb már kifejtettem, mit hogy nevezünk.


"Mivel 3honapja nem tudjuk az eredeti ciklust ezert ma kell elkezdenem"

Milyen eredeti ciklus?! Neked most egy mesterséges hormon irányította a ciklusodat, ami 28 napos lett. Ha új fogamzásgátlót kezdesz szedni, azt a megjövő menstruáció első napján kell elkezdeni. VAGY kellett volna úgy, hogy az utolsó levél Missee szünete után a Mistralt kezded el.


Nyilván nem vagy védve. Akkor se véd a gyógyszer, ha egy szemet kihagysz. Te most 11-et hagytál ki. Nem is értem, te nem olvastad el a tájékoztatót? Olyan ostobaságokat írtál le itt (ráadásul olyan pocsék helyesírással), hogy majdnem szemrákot kaptam közben.

2018. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te egy nagyon okos ember vagy!puszi
2018. febr. 2. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálad biztosan okosabb...
2018. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha esetleg valaki garantált szemrákot akar kapni, ezt mindenképpen olvassa el. Üzenetben küldte a kérdező. :D


Hallod nyomorult! Ha nem tetszik valami akk lehet tovabb gorgetni ,de ekkora nyomorek kinezettel kicsit kussolnek! Orvos utasitas miatt hagytam abba illetve kezdem ma te szakadek! A csoport a kerdes re valasz formajaban segitseg nyujtasra lett letre hozva! Nem oktatasra! Nezz zukorbe magam elott latom a szanalmas eleted itt eled ki magad? Mert a valo eletben senki mem figyel rad! Hat...jo program! Igy tovabb papa


A reakcióm:

Nincs nyomorék kinézetem. Nem is láttál, kétlem, hogy meg tudod állapítani így ismeretlenül, hogy nyomorék-e a kinézetem. Válaszoltam a kérdésre, mégpedig azt, hogy nem véd. Nem itt élem ki magam. Csupán szeretem az alacsony IQ-val rendelkező emberek "terhes vagyok-e" típusú kérdéseit olvasni. Elvégre mindig tanul valamit az ember. Ha mást nem, akkor azt, hogy nem kell aggódnia, nem fogja elvenni az ő munkahelyét a fiatalabb (tanulatlan) korosztály.

2018. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ilyen csak veszekedni akar :D
2018. júl. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!