Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van így teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van így teherbe esnie?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is a lehordó válaszokat, akik nem a kérdésre válaszolnak, csak itt élik ki a vágyukat, hogy leolthassanak másokat.

Szóval szexeltem egy lánnyal, és egy bizonyos ok miatt, amit most nem részleteznék nem húztam gumit. Nem élveztem bele nyilván, de előváladékom jött ki, és utána még szexeltünk. Ugyanakkor azt mondta 2-3 nap múlva meg kéne neki jönnie. Tehát (az én logikám szerint) ha meg is termékenyül esetleg egy petesejt, nem nagyon tud beágyazódni. Szóval így mennyi esélye van, hogy esetleg teherbe eshet?



2018. jan. 27. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos,az,hogy mennyi esély van rá,az senkit nem érdekel.

VAN rá esély és ez a lényeg.

Itt az oldalon többen írták már,hogy menstruáció alatt fogant a babájuk.

Ezért nem érdemes kockáztatni.

2018. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
7,5744%
2018. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. Már az elôváladéktól is lehet teherbe esni, és menstruáció alatt is
2018. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Leilus29 ***** válasza:
73%
Van rá esély mert az előváladékban is található sperma :) Amugy valakinek attól is szok 1-max 2napot tolódni ha nagyon durva volt nekem is volt mar olyan
2018. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Simán beágyazódik attól :)
2018. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet terhes. Mindegy, hogy 80% az esélye vagy 2%, ha ő pont beleesik, nem?
2018. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, mert ha kisebb az esély, akkor valószínűbb, hogy nem lett az, ergo nyugodtabb vagyok XD
2018. jan. 27. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
És ha benne van abban a kettő százalékban, akkor mennyire fog nyugtatni, hogy kicsi volt rá az esély, mégis sikerült?
2018. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Elég kicsi az esélye. Ne izgulj.


Itt a gyakorin minden csoda megtörténik, a gumi állandóan kiszakad, a fiúknak 25/6 centis a farkuk, de a nőjüknek nem igazán elég. A másfél órás kefélés végén mindketten egy méterre spriccelnek, és a nők az előváladéktól a menzesz harmadik napján teherbe esnek...

Ha lottót veszel, akkor se izgulsz, hogy melyik bankba mennyit teszel az öttalálatból, pedig azt is megnyerik, évente többször is.

2018. jan. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért arra kíváncsi lennék mi az a bizonyos ok, amit a buta csaj el is hitt. A súlyos latexallergián kívül semmit nem fogadnék el kifogásnak, és mivel van latexmentes óvszer is, ez is kilőve...
2018. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!