Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van rá esély hogy teherbe essek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a menstruációm utolsó napja, a párommal először gumival védekeztünk(NEM spermiciddel bevont óvszerrel) és hát mikor vette volna ki bennem maradt a gumi, ahogy vettem ki ki folyt belőle, csipett is kicsit, de csak a hüvelyen belül 1-2 cm-re lehett..aztán második menetben megszakításos módszerrel csináltuk 1 óra pihenővel a két menet közt. Közben volt pisilni és én úgy tudom ha maradt is benne az első menetből a pisivel kimossa. (A menstruációs ciklusom amúgy rendszertelen de kb 25-30 nap szokott lenni) én igazából nem bánnám ha terhes lennék sőt nagyon örülnék is, bár úgy érzem így kicsi az esélye :(
2017. dec. 14. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

öö, most akkor jöhet a baba vagy nem?


Amúgy lehetsz terhes, bár kicsi rá az esély...

2017. dec. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínűtlen a terhesség.
2017. dec. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat ha befolyt vegulis lehetseges, bar azert mensi kornyeken kicsi az esely.Ciklus kozepen, vedekezes nelkul kell egyuttlenni, ha szeretnetek. De beszeljetek meg,es akkor ne vedekezzetek, esetleg csipot megemelni aktus utan, folsavat szedni. Viszont ha o meg nincs keszen ra nem jo otlet.
2017. dec. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orosz rulett. :)
2017. dec. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz.

Az elsőtől is, de különösen veszélyes másodszorra megszakítással csinálni.

Azért, ha jöhet a baba, akkor ennél élvezetesebb módszereket próbáljatok ki.

2017. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!