Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt hittem tampon van bennem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem tampon van bennem, nem talalt az orvos. Szexelhetek a párommal?

Figyelt kérdés
Elmentem a dokihoz mert feledekeny voltam es azt hittem tampon van bennem mert a nagy siettsegbe nem figyeltem cserenel. Benyult, de nem talalt semmit. 8.-an megyek huvelyi ultrahangra, nem tudom miert kuldott el lehet alaposabban meg akarja nezni ezt a tampon dolgot de lehet csak rutin vizsgalat. Ezert nem tudom hogy szexelhetek e a parommal, vegulis ha benyult es ott nem talalt akkor ott lehet lennie a paromnak nem? Vagy szerintetek varjam ki a 8.at?
2018. jan. 26. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te soha többé ne szexelj, ne szaporodj! Nagyon buta vagy!
2018. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi, múltkor a barátnőmbe egy egész birkacsorda sétált be, sosem találtuk meg:(
2018. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: XD
2018. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként kinek jó, hogy kitalál valaki ilyeneket és kiírja ide?
2018. jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan együtt lehetsz a barátoddal, ha nem szabadna, a nőorvos figyelmeztetett volna. Elképzelhető, hogy látott, vagy tapintott valamit, azért küldött UH-ra. De az is lehet, hogy azért, mert azt gondolta, te érzel valamit, azért mentél hozzá, és ki akar zárni minden rendellenességet.
2018. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg igaz, ugy értem hogy a nők nem érzik ha ban bennük v mi?

Vagy csak azért írta ki mert unatkozik?

2018. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a szadban nincs semmi sem , próbáld az oralt, az a biztos.

8-ig ki birjatok így...

2018. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Komolyan kerdezem, elhetunk szexualis eletet vagy sem?
2018. jan. 26. 15:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Várd ki a 8. ha nem netán nem szeretnéd hogy a tampon a szádon jöjjön ki szex közben.
2018. jan. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!