Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhesség ha így voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhesség ha így voltam wc-n tabletta szedésekor?

Figyelt kérdés
Ha ma (szerdán) bevettem a gyógyszerem és rá egy órával elmentem wc-re (egyszeri híg székletem volt) akkor lehet ebből problémám úgy ha egy hete voltunk utoljára együtt a párommal és akkor se élvezett belém? A következő egy hétben viszont utazás miatt nem találkozunk szóval biztos nem kerül sor szeretkezésre! Tehát ha ki ment a gyógyszer és előtte/utána egy hétig nincs aktus akkor nem történik baj még ha ki is megy?

2018. jan. 17. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Brutálisan kicsi az esélye, de ez gyógyszerfüggő is. Biztos vagyok benne, hogy a tájékoztatóba választ találsz.
2018. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem talaltam semmi erre utalot a betegtajekoztatoban! Igazabol abban bizok hogy ha kimarad egy szem akkor utana egy hettel kell csak figyelni/vedekezni. De vajon lehet problema ha pontosan egy hete szerdan szexeltunk?
2018. jan. 17. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem okoz problémát.
2018. jan. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A b.tájékoztató írja,hogyha 3-4 órán belül hasmenés vagy hányás van a tabletta bevétele után,akkor mi a teendő.

Bár,ha nem engeded,hogy beléd élvezzen,akkor tényleg nehezen eshetnél teherbe.Már csak az a kérdés,hogy miért mérgezed magad a gyógyszerrel?Ennyi erővel óvszert is használhatnátok.

2018. jan. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen csak kerdes hogy mi minosul hasmenesnek! Egyszeri hig szeklet hasmenes?
2018. jan. 18. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha vizes jellegű,akkor igen.
2018. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már a placebo tabiknál tartok péntek ota a levelemmel. Szombat reggel barnas, bordos folyásom kezdődött. Azóta is tart, általában kedden vagy hétfőn szokott megjönni de 2-3x már a 2 év szedés alatt a vasárnapra is volt példa. Kicsit fáj a hasam reggel óta lehet beindul délutánra és már nem csak bordó darabkás folyás lesz hanem vér is. Szerintetek probléma lenne ha kedd/hétfő helyett szombaton jönne meg? Teszteljek igy is? (Csütörtökön szedtem be az utolsó aktiv tablettat, pentektől kezdődött a gyogyszer mentes egy hetes szünetem)
2018. jan. 22. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!