Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti szóltatok a szüleiteknek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szóltatok a szüleiteknek, ha eseményutáni tablettára volt szükségetek?

Figyelt kérdés

Ilyen helyzetben ti megosztottátok ezt anyukátokkal? Nekem most kiszakadt és úgy érzem az lenne a legjobb, ha szólnék neki, bár egyedül is el tudnám intézni, a barátom nem valak segítőkész, de félek hogy anyukam le fog szidni.

18/L


2018. jan. 12. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Le fog szidni, felelőtlennek nevez, irracionálisan védeni akar, szidni fogja a párod akivel csináltátok, stb.


A felnőttek ilyenkor sajnos nem aggyal, hanem szívvel gondolkoznak, ha a gyerekükről van szó.

2018. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed,hogy valakivel meg kell osztanod ezt a dolgot ,akkor nyugodtan mondd el anyukádnak.

Elvégre nem védekezés nélkül szexeltetek.

A barátod meg kapja be..ilyenkor bezzeg nem nagyfiú,csak ha dugni kell.

2018. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szóltam neki, mert ünnepnap volt, és sehol a környéken nem volt ügyeletes patika. Ha amúgyis meg tudod oldani, és szar a kapcsolatotok, akkor nem kell neki szólni, viszont más esetben jobb, ha tud róla. Én pl. kicsit belázasodtam és elég szarul voltam aznap a gyógyszertől.


A barátod meg egy görény. Az összes pasi, akit ismerek és ilyen történt vele, szénné izgulta magát és pátyolgatta a lányt, még akkor is, ha amúgy nem jártak, csak lefeküdtek egymással.

2018. jan. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen 17 voltam, kiszakadt a gumi, másnap amint hazaért anya a munkából szóltam neki, kikereste hol kell receptet kérni (persze mikor odaértünk ki volt ragasztva egy cetli hogy ja nem, most a város másik felében kell...) meglett, kiváltottuk, bevettem és mondta hogy örül hogy szóltam, ezt meg leeht oldani egy tablettával.
2018. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 most akkor összeteszem a két kezem hogy anyámnak az volt az első gondolata hogy nem 17 évesen akar anyává tenni szóval nem akadt ki mert az ha kiabál nem fogja onnan kiszívni azt a petesejtet.
2018. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!