Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát szedők! Szerintetek ez lehet a baj?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve szedek fogamzásgátló tablettát, cypromix a neve, a bőröm illetve a menstruációm miatt írta fel a doki. Három hónapja szinte mindennap reflux szerű tüneteim vannak(savas felböfögés, gyomorégés, hányinger, hányás) és eszembe jutott, hogy talán ez az ok. Mire gasztroenterológiára időpontot kaptam..

Három hónapja várok, még három hetet ki kell várnom.. Közben csináltatott a házi orvos vérvételt, ott minden rendben volt, azt mondta az orvos, hogy a máj funkciók jók, tehát rendben van a fogamzásgátló. Szerintetek lehet mégis ettől vagyok rosszul?


2018. jan. 12. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Evidensnek tűnik, de nőgyógyásszal konzultáltál? Nyilván ő tudja a legnagyobb valószínűséggel megmondani, lehet-e köze a tablettának a tüneteidhez. Én laikusként azt mondanám, hogy szerintem nem a fogamzásgátló miatt van, de nem tudhatom.
2018. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem,szerintem simán refluxod lett.
2018. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cypromixet nem is lehet csak max fel evig szedni. Nagyon gyorsan keresnek a helyedben egy masik dokit... ennek nagyon magas a hormontartalma es elsosorban hormonjavito gyogyszer, a fogamzasgatlas csak mellekhatasa. Sok orszagban be is van tiltva.
2018. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!