Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 hete szedem a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete szedem a fogamzásgátló tablettát, még mindig vérzek, normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igen, tisztában vagyok azzal, hogy az első 3 hónapban lehet mindenféle mellékhatással számolni, mert a szervezetnek hozzá kell szoknia a tabihoz, de azért nem szívesen véreznék végig 3 hónapot.

Az a helyzet, hogy most szedem 3 hete a fogamzásgátlót, holnap fogok a fehér tablettához érni, a menzeszem 1. napján kezdtem el szedni, azóta folyamatosan vérzek, fájnak a melleim és a fejem plusz nagyon pattanásos lettem.

Azt olvastam, hogy sok nőnél az első levél beszedése alatt végig vérzés van, és valahol a második levél elején múlik el. Ez mennyire igaz, kinek hogy volt mikor életében először kezdett tablettát szedni?

Illetve azt szeretném kérdezni, hogy ha nem múlik el a következő levél elejére sem akkor érdemes még várni? Mert őszintén szólva a többi mellékhatással tudok valahogy élni még 2 hónapot (bár a fejem minden nap fáj és a melleim is nagyon) de ez nagyon zavaró.

A Missee nevű tablettát szedem egyébként.

Elnézést, hogy ilyen hosszú lett és köszönöm a válaszokat előre is! :)



2018. jan. 2. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
9%
Ezzel én is így voltam, véreztem, mint állat, szedtem a fogamzásgátlót. Aztán kiderült, hogy csak megvágtam a farkam zsilettel, azért vérzett... bekötöztem és elmúlt ... huhhh :D
2018. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!