Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy vannak a lányok a hormoná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vannak a lányok a hormonális fogamzásgátlással? Zavar titeket? Bárcsak ne kéne? Sok a mellékhatás? Kellemetlen?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 11:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
szerinted jó dolog ha a tabitól hízol?:S más módszer kellene.
2008. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, nem hízol tőle!!


Én 4 éve szedem és semmi bajom! Nem kellemetlen, nincs mellékhatása sem. Minden napra be van állítva a telefonom, így soha nem felejtem el! Én csak ebben a módszerben bízom, semmi mással nem védekeznék, ha nem lenne inkább nem szexelnék!

2008. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem sem küldtek APC rezisztenciára...csak vérvételre...olvasd el mégegyszer mit írtam és utána légy flegma....pfff
2008. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!