Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 hónapja szedek fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrienn11 kérdése:

4 hónapja szedek fogamzásgátlót. Most szedek először. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ugyebár 4 hónapja szedek fogamzásgátlót. Párommal múlthét kedden voltunk együtt és elment bennem. Elég keményen szexeltünk akkor. Másnap el kezdett görcsölni a hasam alja, kis hányingerem is volt. Rá 2 napra a szex után nagyon fájt a fejem a szememről és hánynom kellett emiatt. Felfázásérzésem is volt vettem be rá gyógyszert. Azóta folyamatosan hányingerem van, folyamatosan görcsöl a hasam, melegség tör rám, fáj a derekam. Most szerdán kellene megjönnie a mensinek. Nagyon félek hogy nem jön meg. Múlthét pénteken 3 napra rá csináltam tesztet de negatív lett. De mégsem vagyok nyugodt.

2018. jan. 8. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy terhes vagy.
2018. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Te buta liba. Szerinted minek van a fogamzásgátló??? Pont azért, hogy ne legyél terhes. Neked még esténként tejet kéne szürcsölgetned, nem pedig *aszt szopni
2018. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A tünetek miatt kérdezősködöm nem azért mert nem tudom mire való a fogamzásgátló.
2018. jan. 8. 11:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedted akkor szerintem inkább a kemény szex okozhatott valami problémát
2018. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendesen szedem egy napot sem hagytam ki eddig. 3x volt hogy az adott időpont utàn 3 órával vettem be
2018. jan. 8. 11:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Milyen tünetek?Szerinted 1 hét után terhességi tüneteid vannak?

A google dísznek van vagy miért nem lehet rákeresni valamire,amiről fogalmad sincsen?

A terhességi tünetek 4 hétnél előbb nem jelentkeznek.

Tesztet is teljesen feleslegesen csináltál,mert a beágyazódás 2 hétig tart!Tehát azelőtt nem jelezhet pozitívat a teszt.Csak 14 nap elteltével van értelme tesztelni.

(A gyógyszer alatt nem menstruálsz,hanem megvonásos vérzésed van.

Az egyik természetes,a másikat a gyógyszer által bevitt mesterséges hormonok okozzák,vagyis az egy mű ciklus.)

2018. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Rákerestem a Google-n. Utána írtam ide.

De akkor mitől lehetnek ezek nàlam?

2018. jan. 8. 16:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy mitől lehet.Felfáztál,így lehet,hogy gyulladásban van a szervezeted.Görcsök,derékfájás,émelygés,stb.

Milyen gyógyszert vettél be?Remélem az nincs hatással a fogamzásgátlóra.

2018. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Voltam felfázva. Mindig 2 napig tart de ezt a 3 napja vagy hogy vettem be. A gyógyszer neve pedig: Nolicin

Hasmenés is társul pár napja ezekhez. :/

2018. jan. 8. 20:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak benyaltál valami vírust.

Azért vigyázz,ha antibiotikumot veszel be,akkor mindig legyen kiegészítő védekezés a tabletta mellett.

Jobbulást!

2018. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!