Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehetne csinálni? Mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne csinálni? Mikor lehet észreveni hogy tényleg terhes vagy-e?

Figyelt kérdés

18 èves vagyok s lehetsèges hogy terhes vagyok de még ilyen fiatalon nem szeretnèk gyermeket.. A párommal most újèv alkalmából feküdtünk le ès azt hiszem hogy akkor nem vette ki legalábbis ö ezt mondta (igaz egy kicsit rèszeg is volt)...

De az előtt egy honapal is lefeküdtünk de akkor ö azt mondta hogy nem tudja h kivette-e mert akkor ènis èlveztem.... Ès most nem tudjuk eldönteni hogy akkor nem vette ki vagy most hogy nem vette ki.. Szerintettek???

Segitsettek.. Ki vagyok teljesen 😫😫😭😭



2018. jan. 4. 17:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
csak egy a baj h nekem a multhonapban nem jött meg a menstruáciom csak valami barna folyadèk de más semmi.. 🙄🙄🙄
2018. jan. 4. 22:23
 12/18 anonim válasza:
És mégis minek a gyógyszer ha már terhes vagy? nem fog attól elmúlni...
2018. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
S akkor mit csináljak?? Hogyha nem gyogyszert irassak fel.. 3 honapos mèg nem vagyok...
2018. jan. 5. 00:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Jobb ha igyekszel kapartatni,mert hamar baba lesz a dologból és akkor lőttek a dolgoknak.
2018. jan. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Leilus29 ***** válasza:
Ha már terhes vagy nem kell gyogyszer.Elotte kellett volna!;) De mar mindegy de utanna mindenkrpp feliratnam a helyedben
2018. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Te most komolyan azt hiszed, hogy a fogamzásgátló segít a terhességeden? A fogamzásgátló megakadályozza a terhességet és nem félbeszakítja azt. Kicsit olvass utána a dolgoknak, 18 evésen már rég illene ezzel tisztában lenni. Amire te valószínűleg gondolsz, az a külföldön elérhető abortusztabletta, de Magyarországon - tudomásom szerint - ilyet nem alkalmaznak.


Mindenképpen vegyél ma tesztet, csináld meg. Ha pozitiv, akkor pedig orvos. Ne veszíts időt, ha nem szeretnéd megtartani, akkor minél hamarabb intézkedj! Ha pedig megvolt az abortusz, akkor mindenképpen beszélgess el a nőgyógyászoddal a védekezésről!


Ui. Ha a teszt negatív, akkor az csak azt jelenti, hogy a korábbi együttlétekből nem lettél terhes, az újévit még nem mutatná a teszt, szóval ismételd meg 2 hét múlva, akkor már valós eredményt mutat.

2018. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rendben...Köszönöm... Amúgy meg azèrt nem tok semmit az ilyenről mert nem volt aki fepvilágositson.. Anyum elhagyott már lassan 4 ève s apummal meg nem beszèlhettek ilyensmiről... Szoval nem volt aki tanitson... Ugyh sajnálom ha pèldául hülye kèrdèseket rakok fel... 😔😔😔
2018. jan. 5. 15:11
 18/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy úgy érzed, nincs kihez fordulnod. De iskolában biztos volt bioszod és volt felvilágosítás, ráadásul a mai korban minden egy kattintásra elérhető az interneten.


Tudok ajánlani egy magyar oldalt, ami a tizenéveseket célozza meg: yelon.hu

Itt utána olvashatsz a dolgoknak és chat is van, ahol bátran felteheted a kérdéseidet. De ha gondolod nekem is írhatsz, 23N vagyok és a 16os válaszoló.


Remélem azóta már csináltál tesztet. Ha igen, akkor kérlek írd meg az eredményt! Ha nem, akkor pedig csinálj még ma!

2018. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!