Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehetne csinálni? Mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne csinálni? Mikor lehet észreveni hogy tényleg terhes vagy-e?

Figyelt kérdés

18 èves vagyok s lehetsèges hogy terhes vagyok de még ilyen fiatalon nem szeretnèk gyermeket.. A párommal most újèv alkalmából feküdtünk le ès azt hiszem hogy akkor nem vette ki legalábbis ö ezt mondta (igaz egy kicsit rèszeg is volt)...

De az előtt egy honapal is lefeküdtünk de akkor ö azt mondta hogy nem tudja h kivette-e mert akkor ènis èlveztem.... Ès most nem tudjuk eldönteni hogy akkor nem vette ki vagy most hogy nem vette ki.. Szerintettek???

Segitsettek.. Ki vagyok teljesen 😫😫😭😭



2018. jan. 4. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem védekeztek, kislány? Csinálhatjátok ahányszor csak akarjátok, de a "kiveszi" az nem védekezés.


Ha az utolsó alkalom 72 órán belül történt, akkor futás orvoshoz esemény utáni tablettáért


Az egy hónappal ezelőtti eset nyilván már kiderült, mert azóta ha megjött, akkor nyilván nem vagy terhes.


Próbáljatok egy kicsit felelősségteljesebbek lenni, védekezzetek valahogy!

2018. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy. A lábadat szét tudod dobni, de agyad az nincs.

Felelősségérzeted nincs. Akkor minek bacol? Aki ilyen hülye, ne szaporodjon.

Gumióvszer, fogamzásgátló, és még megannyi védekezési módszer létezik. De ti menők vagytok, és ti mindent jobban tudtok.

Ha annyi eszetek volt, hogy még egy nyomorúságos gumit se tudtatok venni, akkor ha felmerült a dolog, hogy történhetett “baleset”, akkor másnap miért nem battyogtatok el az ügyelete és kértetek esemény utánit? Olcsóbb lesz majd kikapartatni magad? Meg jobb élmény?

Meg is érdemled, hogy idegeskedsz.

2018. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Talán csinálj egy terhességi tesztet és megtudod,hogy most terhes vagy-e.
2018. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
azèrt nem használtunk mert a párom valami okból nem szereti azzal csinálni.. Most ezèrt mèrt èn vagyok a hibás? :o
2018. jan. 4. 20:19
 5/18 anonim ***** válasza:

Azért mert normális nő nem fogadja el ezt a kifogást. Persze ha te terhes leszel, nem neki lesznek keresztbehúzva a tervei, meg nem neki kell kihordania egy gyereket vagy abortuszra mennie...

Nem szereti azzal csinálni, beszaás. Kicsit állj már a sarkadra és védekezz rendesen különben hamarosan anyuka leszel. Vagy ha a palid nem érti meg, és csak magával törődik, akkor keress mást.

2018. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Te is csak egy agyatlan használati tárgy vagy 😂😂😂
2018. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Leilus29 ***** válasza:
Tabletta kellett volna ha nem akarsz terhes lenni ajanlanam.....Mondjuk teszt segithet vagy nőiorvos.Ezt igy nem lehet mert van ugy hogy valakinek kesik de nem terhes meg bevan kemenyedve a has de nem mindig terhesseg all m
2018. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Leilus29 ***** válasza:
*mögötte.Én a helyedben elmennék gyors orvoshoz csinálna ultrahangot és azonnal iratnak tablettat!Arrol meg hogy ott mit csinaltam volna a helyedben arrol mar ne beszeljunk mert ami megtortent azt mar nem lehet visszaforditani
2018. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

“azèrt nem használtunk mert a párom valami okból nem szereti azzal csinálni.. Most ezèrt mèrt èn vagyok a hibás? :o”

Igen. Ez a dolog két emberen múlik. Ha van agyad, használd.

Nem akar gumit húzni? Oké. Akkor én meg nem teszem szét a lábam. Kuuuva egyszerű a képlet.

Ne engedd, hogy használati tárgyként kezeljen. Az ilyen tipusú pasik, ha beüt a baj, és terhes vagy, azonnali hatállyal lelép. Ő nem fog neked segíteni. Nem fogja majd a kezed, amikor a doki bácsi kaparja ki belőled a magzatot.

Ha kefélni akarsz, kefélj, de legyen eszed. Nem csak gyereket rakhat beléd egy ilyen gumifóbiás önző barom, hanem halálos, vagy borzalmas kínokkal járó nemi bajt is.

Ha azt tudod, hogyan kell szexelni, legyél tisztában azzal is, hogy kell megvédeni magad a nem kívánt következményektől.

2018. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát okè..holnap megcsinálom a terhessègi tesztet ès ha az leszek akkor irattok fel gyogyszert.. 😫😫
2018. jan. 4. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!