Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagyott fog. Gátló a második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagyott fog. Gátló a második héten jelenthet gondot?

Figyelt kérdés

Ez a második hónap, hogy fogamzásgátlót szedek. Most a 10. napon nem aludtam itthon, és elfelejtettem magammal vinni, ezért 23 órával később vettem csak be, majdnem az aznapi tablettával egy időben.

A betegtájékoztató szerint a második héten semmi baj nem lehet ebből, de azért mégis jó lenne néhány tapasztalatot olvasni. Aznap is, az azt megelőzőn is, és utána is volt védekezés nélküli együttlét.


2018. jan. 2. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azért a helyedben nem mertem volna aznap és utána még 1 hétig kiegészítő védekezés nélkül együtt lenni senkivel. De ha te így tettél, hát most már mindegy.

Elvileg úgy van, ahogy a betegtájékoztató írja, de akinél benne van az az 1 %, hogy mégis terhes lesz tabletta szedése mellett, hát sose biztos, hogy nem pont emiatt az egyebek mellett.

2018. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!