Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg igaz, hogyha abba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogyha abba hagyom a fog. Gátlót, akkor utána pár hónapig könnyebben teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Ne támadjatok le, nem vagyok már gyerek és ezt nekem a nőgyógyászom mondta. Nem vagyok nagyon jártas ebben a szakmában, de ha valakinek van ebben tapasztalata vagy esetleg tud ilyesmiről, akkor elmesélhetné.

Szóval az a helyzet, hogy 2 évig használtam hüvelygyűrűt. Miután szakítottam a barátommal, nem láttam értelmét már a használatának. Most voltam nemrég a nődokinál és föl akarta írni nekem a receptet, de mondtam hogy már nincs rá szükségem. Azt mondta, hogy ez súlyos hiba, mert jön a nyár és ilyenkor "tapadnak a fiúk a lányokra, mint méhecske a virágra" :) és hogy fogamzásgátló használata után 5x könnyebb teherbe esni, mint elötte. (Mert hogy a gumi nem olyan jó stb.)

Na most számomra ez elég fura, de hihetek neki?


2010. jún. 3. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

na ne máááááár...szerintem semmi köze...könnyeben eshetsz teherbe mint mellette ez logikus:))

de hogy könnyebben mint általában az egyáltalán nem az...

és a gumi ha vigyáztok elég...szerintem:-S

aztán biztos jön valaki és mondd valami okosabbat...

2010. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont úgy tudom,hogy aki abba hagyja a fogamzásgátlót,nehezebben fog teherbe esni,főleg ha sokáig szedi!
2010. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hm... Akkor az nem igaz, hogy 5x hamarabb teherbe esek utána, mint mielött nem szedtem?:)

Akkor átvert az a szemét?:))

2010. jún. 3. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes. Pont hogy a hormonális fogamzásgátlók megzavarják a hormonháztartást, és a szervezetnek idő kell, míg visszaáll. Nem ritka, hogy valakinek több hónapig nincs peteérése a tabletta után...

És ugye a hüvelygyűrű is hormonos.

De nem szeretném megkérdőjelezni a tudását, mégis csak ő végezte el az egyetemet. De nekem furcsa:) Lehet csak jó kapcsolatban van a gyógyszergyártóval;):D

2010. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én is arra gondoltam, hogy jó kapcsolatban vannak :)

Én sem tartom valami logikusnak, csak kicsit megijesztett, mert ha netán arra kerül a sor, hogy valakivel együtt vagyok, akkor a gumiban sem fogok bízni és végig parázok 1 hónapot, csak mert ezt mondta a doki :S

2010. jún. 5. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!