Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet a barátnőm terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

Buta kérdezőkkel ellentétben tudom, hogy lehet, csak érdekel, hogy mekkora rá az esély.

Menstruáció kezdete előtt 2 nappal gumi nélkül csináltuk (nem volt otthon semmi) és IDŐBEN kihúztam.

Szóval mennyire sanszos a baba?


2017. dec. 24. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem meddő, akkor lehet terhes.
2017. dec. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az addig oké :D De kicsi rá az esély nem?
2017. dec. 24. 10:16
 3/9 anonim válasza:
Az előváladék miatt lehet terhes,de azért elég kicsi rá az esély. Nálunk is fordult elö már ilyen, igaz csak rövid ideig volt bent. Nem lettem terhes, szerencsére utána pár nappal megjött napra pontosan, de azért addig eléggé paráztunk. Ha nagyon izgultok vegyetek tesztet, akkor kiderül. De úgy is már csak két nap van amíg meg kell jönnie. Ha késik, akkor mindenképp vegyetek tesztet.
2017. dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A valószínűsége kb. 0,14% és 0,45% között van.


A nemzetközi statisztika alapján a megszakítással szexelő pároknál 100-ból 35-40 nő esik teherbe egy év alatt. Ha az együttlétek száma 100 és 250 között van évente, akkor a fenti számok jönnek ki.

2017. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam, a statisztika 35-45 terhesség per 100 nő.
2017. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély,azt,hogy mennyi,azt nem a gyakorisok fogják neked megmondani,hanem a 14 nap múlva elvégzett terhességi teszt eredménye.


"nem volt otthon semmi"

Ha nem vettél gumit,akkor nyilván nem is lesz otthon.Vagy anyádtól vártad el,hogy készítsen neked ki egyet az éjjeliszekrényre..?

2017. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most jönnek majd a minuszok de!


Én több éven keresztül több parnterrel csináltam megszakitásossan! SOHA NEM LETT SENKI TERHES! Amikor gyereket akartunk én kiváncsi voltam a naptári módszerre.

Iszonyat pontos mesznsze volt így tudtuk hogy a mestruácó 14. napján van a legnagyobb esély a terhességre. A spermium 48 óráig életképes plusz még biztonság így mestrucáió kezdetétől számitva 8 napon keresztül majd 20. naptól kezdve minden nap beleélveztem páromba!

3 hónapig csináltuk nem lett terhes.

Kiváncsi voltam mi van ha 14. napon beleélvezek terhes lett! (Akartuk a gyereket így megtartottuk amúgy is úgy terveztük hogy tavasz végi baba legyen)


Az előváladék akkor tartalmaz spermát ha ritkábban szexel az ember. Aki napi szinten de nagyon maximum 2 naponta szexel annak az előváladékba nem nagyon van életképes spermium..


Szóval igazatok van hogy felelőtlenség gumi nélkül meg ha gumi nélkül ránézünk a női nemiszervre akkor terhes lesz de valójában sokkal biztonságosabb mint a gumi amibe ha beleengeded kiszakad és vége...

2017. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az előváladék akkor tartalmaz spermát ha ritkábban szexel az ember. Aki napi szinten de nagyon maximum 2 naponta szexel annak az előváladékba nem nagyon van életképes spermium.. "

Ez hülyeség.Az előváladék abban az esetben tartalmaz spermát,ha azt MEGELŐZŐEN történt ejakuláció,tehát ha valaki 2 menetet nyom és nem megy el vizelni az első numera után,akkor marad a húgycsövében sperma,de az is csak ovuláció környékén okozhat "gondot".

Az előváladékot nem a herék termelik,így nincs köze a megtermékenyítéshez.

A barátnőid azért nem estek teherbe,mert éppen akkor mikor szexeltetek,akkor nem volt peteérésük.

2017. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Párommal 4 nappal a menstruációja előtt voltunk együtt, jelenleg boldog családban élünk a kisfiúnkkal :)

Szóval, ahogy előttem is írták: igen, lehetséges.

2017. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!