Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire erdemes raparaznom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire erdemes raparaznom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 eves lany vagyok, egyetemista, teljesen eselytelen lenne, hogy felneveljek egy kisbabat, hiaba gondolom a vilag egyik legszornyubb dolganak az anortuszt. Nagyon aggodom most, mert jo hulye voltam... Baratommal meg november 9-10.-e korul szeretkeztunk, es az elejen gumi nelkul, nem sokat tette be gumi nelkul, mert tenyleg utana eleg hamar huzott gumit, de hat butasag lenne szepiteni, mert teny, hogy nem a legelejetol fogva volt rajta. Ra egy hetre menstrualtam, de ugy ereztem, hogy kicsivel rovidebb volt, mint szokott. Most aktualis lenne, hogy ujra megjojjon, de hetvegen kiszakadt a gumi, ilyen konkretan meg soha nem fordult elo velunk, rosszabbkor nem is johetett volna, azota folyamatosan ezen kattogok, teljesen raparaztam. Vasarnap delelott tortent a baleset, kb 11 ora korul, es delutan 3kor tudtam bevenni az esemeny utanit. Szokasos idoben kellene megjonnie a verzesemnek ugye, ami nekem most lenne, de nincs, halovany jelet sem erzem, hogy vereznek. A melleim erzekenyek voltak ma es tegnap is, ami nem jellemzo, illetve feher folyasom volt az elmult napokban, de ver semmi. Holnap szeretnek venni egy tesztet.

Kerlek irjatok valami megnyugtatot, nagyon felek. Tudom, hogy buta voltam, nagyon banom, es komolyan nem vagyok egy vedekezes nelkul osszevissza szexelo kislany, de most elegge magam alatt vagyok. Tegnap ejjel azt almodtam mar, hogy vegre megjott es mentsrualok...


2017. dec. 19. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz! :)
2017. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esemény utáni rendezi a dolgokat. Elég veszett dózis ez a szervezetnek amit a tabletta ad, ne idegeskedj ha nincs még jele, de meg fog jönni szerintem. Ne aggodalmaskodj!
2017. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!