Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Történt egy olyan baleset,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Highsc kérdése:

Történt egy olyan baleset, hogy kiszakadt az óvszer?

Figyelt kérdés
A lány a ciklusa 9. Napjában van, szex közben észrevettűk, hogy kiszakadt, mert ovszerrel se szivesen megyek bele nehogy baj legyen. Viszont egészen addig benne volt. Nos mikor lehetne használni tesztet? Vagy mit lehet ezzel csinálni? Mivel nem kívánt terhesség nem kéne. Olvastam, hogy a teszt csak egy rakat nap után mutat valamit. Akkor viszont már késő az esemény utáni. Hogyan lehetne tudni, hogy kell-e az esemény utáni?

2017. dec. 18. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Onnan lehet tudni, hogy kiszakadt az óvszer!
2017. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menjen a lány nőgyógyászhoz vagy ügyeletre ma vagy holnap és szerezzen be esemény utáni tablettát! A terhességi teszt minimum két hét múlva mutat megbízható eredményt, de az már késő az esemény utáni tabletta beszedésére. Pont az ilyen helyzetekre van kitalálva.
2017. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amennyiben nem mentem el benne úgy is igen csak valószínű?
2017. dec. 18. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, így viszonylag alacsony a valószínűsége, DE mégis sokkal magasabb, mint ha nem szakadt volna ki az óvszer. Ti dolgotok, hogy ezt a rizikót mennyire vagytok hajlandóak vállalni. Én ha nem akarnék gyereket, biztos elmennék esemény utáni tablettáért inkább.
2017. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont a ciklusom 14. napján voltam és kiszakadt, nem ment el bennem. Nem mentem esemény utániért, megjött rendesen.
2017. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!