Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszer mennyire befolyásolj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer mennyire befolyásolja a nő fizikai élvezetét?

Figyelt kérdés
Azt ne vegyük számításba, hogy lelkileg lelombozónak tartja valaki ezt a vékony kis fizikai gátat, tegyük fel, hogy az óvszer felhúzása közben ugyanolyan izgatott marad mind a két fél és nem ront semmit a hangulaton.
2008. okt. 24. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem embere válogatja...Engem például zavar... vagyis úgy a pontosabb, hogy jobb nélküle...

Én érzem, hogy a bőrhöz érek hozzá vagy a műanyaghoz:D:D

Szóval ha tehetitek akkor óvszer nélkül, de biztonságosan!!!!

2008. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább a férfi fizikai élvezetén csökkenthet egy picit , de természetesen nem mindenkinél... Én még csak egyszer szeretkeztem óvszer nélkül, máskor mindig óvszerrel, de én túl sok különbséget nem tapasztaltam (élvezet terén). Egy picit lehet érezni,ha pl lejjebb csúszik a gumi,de ez az élvezeten nem változtat :) (lány vagyok)
2008. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amíg nem szedtem tablettát, addig óvszert használtunk, és nem zavart. Aztán mikor bogyót kellett váltanom, akkor egy hónapig megint gumi. Hát akkor már éreztem a különbséget... És hiába van rajta síkosító, nem csúszik úgy, mint nélküle. Kellemetlen és zavaró volt. Nemcsak nekem, hanem a kedvesemnek is. Kábé kétszer voltunk együtt egy hónap alatt.

Szóval amíg a lány nem tudja, hogy milyen gumi nélkül, addig biztosan élvezi.

2008. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem. Képes engem is lehangolni a dolog. Én a páromat akarom érezni nem a gumit. De egyébként nekem szokta dörzsölni és hiába vagyok tök nedves azért kellemetlen. Úgyh sztem jobb nélküle.
2008. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ég és Föld a két érzés, sokkal jobb nélküle.
2008. okt. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én utálom, mert semmit nem érzek! A párom pedig képtelen volt elélvezni gumiban! Amióta tablettát szedek, sokkal jobb!!
2008. okt. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát elszomorít ez a sok negatív vélemény, én ugyanis egy lányt se akarok kitenni a hormonális fogamzásgátló hatásainak. Egy nő a petefészkeitől nő. Nekem se tetszene, ha kikapcsolnák a heréimet.
2008. okt. 25. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem sok különbség nincs.Csináltam gumival-gumi nélkül.Emberre válogatja.És már nem csak gyógyszer van....tapasz...szuri stb.Tessék utána járni:D
2008. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a baba előtt gyógyszereztünk, azóta gumizunk. Tényleg más, de már elég volt a gyógyszerből (6 év), és annyival nem rosszabb. Legalábbis nekünk!
2008. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi különbséget érzek,ezt a lelki katyvasz sem rédekel,amit nyomatnak a tinilányok,hogy egy gumidarab van köztük,ez egy baromság.
2008. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!