Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Beágyazódás vagy menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beágyazódás vagy menstruáció kezdete?

Figyelt kérdés

Pontosan egy hete volt egy együttlétem, ahol kiszakadt az óvszer,és rá kb.30órára tudtam bevenni eseményutáni tablettát,ugyanis vasárnap nem rendelt sehol nőgyógyász.Ma reggel viszont azt vettem észre a toalettpapíron hogy barna illetve halvány rózsaszín foltok vannak rajta ill.a fehérneműn is egy kicsi. A menstruációmnak dec.7 fele kéne megjönnie,de olvastam hogy a tablettától előfordul hogy hamarabb megjön.

A hasam is kicsit görcsölget reggel óta. Szerintetek

Előre is köszönöm a válaszokat.

20/L



2017. dec. 3. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a menstruációd közeleg,de sajnos azt nem fogjuk tudni megmondani,hogy hatott-e a gyógyszer,csak remélni tudjuk.

Tesztelni meg csak 1 hét múlva érdemes majd.

2017. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az lemaradt,hogy a beágyazódáshoz még korán van.
2017. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Hát reménykedek. Egyenlőre még ugyanolyan színű és mennyiségű a vérzés.

2017. dec. 3. 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:
A 30 óra még simán időben volt,ne aggódj.De azért egy tesztet majd csinálj,ha megjön 1 héten belül,akkor is.
2017. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tabletta olyan hormonsokkot ad a szervezetednek, hogy totál összezavarhatja a ciklusod egy időre. Teljesen normális ilyenkor ez 99.9999% hogy nem vagy terhes.
2017. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem így is hatásosnak kellene lennie az esemény utáninak. Viszont többet ilyen helyzetbe ne kerülj, de ha mégis, vasárnap ne is nőgyógyászt keress, hanem sétálj be a területileg illetékes kórházba a szülészet-nőgyógyászatra és ott fel tudják írni az esemény utánit vasárnap is.

És valószínűleg az esemény utáni kavart most be a ciklusodba és lehet, hogy menstruálni fogsz.

A beágyazódás még valóban korai lenne.

2017. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!