Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? 3 tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? 3 tablettát kihagytam a levélből, több mint egy hét múlva szeretkeztünk.

Figyelt kérdés
A barátom nem élvezett el bennem. A tájékoztató füzetben azt írják, hogy több tabletta kihagyása után 1 hétig feltétlenül mechanikai védelem ajánlott, 1 hét alatt (a füzet szerint) visszaáll a védelem.
2010. jún. 1. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetséges attól még, hogy nem élvezett el benned, de az előváladékban lehet sperma. Ha épp jó időben voltatok együtt akkor.
2010. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1szemnél is egy hetet írnak..sztem 3 nagyon sok...h-h annyit hagytál ki?egymás után?mert akkor tuti h nem vagy védve
2010. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

hát ez baj

vegyél terhességi tesztet és imátkozz, ha meg megúsztad szedjed rendesen, vagy védekezz mással, pl hüvelygyűrűvel, azt egyszer rakod fel és egy hónapon át benned van, nem tudod elfelejteni, hozzátéve: nekem nem vált be...

vagy használjatok gumit

2010. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én tájékoztatómban az van,hogy több tabletta elfelejtése esetén forduljunk dokihoz!
2010. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes. Gondterhes :)
2010. jún. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hányadik héten maradt ki az a három szem?
2010. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1. héten, de mindegy ma elmegyek orvoshoz mindenképp, köszi a válaszokat
2010. jún. 2. 10:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Az 1. héten a legrosszabb, doki mindenképp! Mert ha előtte a szünetben voltatok együtt védekezés nélkül + az első héten maradt ki 3 szem, akkor simán lehetsz terhes is!
2010. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!