Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap szeretkeztünk a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szeretkeztünk a barátommal, és gumit használtunk, /nem szedek fogamzásgátlót/. Csakhogy , mikor végeztünk észrevettük, h a gumiban nem maradt semmi!Kellene-e 72 órás tablettát bevennem?

Figyelt kérdés
Megnéztük ,átvizsgáltam alaposan nem volt lyukas, nem tudom mi történhetett, és nagyon félek h most teherbe estem!! Sztm kellene 72 órás tabletta.. De holnap szombat, idáig23 óra telt el és recept nélkül tudtommal nem adnak.. sürgösségi ambulancia kellene vagy pedig, nőgyogyászat ami rendel szombaton!! segítsetek légyszi!!
2009. jan. 9. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Tudomásom szerint a fiúknál az orgazmus és a sperma kilövellése nem feltétlenül jár együtt, bár ez igen ritka eset. ÉS nem vetted észere h esetleg kifolyt belőled? Vagy a lepedő alattatok nem lett nedves foltos? mert ha igen akkor kell a tabi. Bár jól gondold meg mert iszonyat magas a hormontartalma. De biztos ami biztos...
2009. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Irány egy kórház...ott sürgősségi és 1 orvos biztos ad. Akár most is elmehetsz. De legyen nálad pénz nem olyan olcsó... 6-7-8 ezer forint. meg persze TAJ kártya...minél hamarabb annál jobb ha elmész...
2009. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Tudom h gagyi dolog de ha ennyire parázol miért nem raktatok abba az óvszerbe vizet amit használtatok és ha valahol folyik akkor látjátok h kiszakadt és kell a gyógyszer ha meg nem akkor nem kell bevenned egy rakás hormont és megnyugodhatsz
2009. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azrét nem próbáltam ezt a víze módszert, mert volt magömlése, és kifolyt az óvszerből( valahogy :S), és kívül én is olyan voltam, azt viszont nem tudhatom h csak kívül..
2009. jan. 9. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hol tartasz a ciklusodban?Ha átlagos (28 napos), és a peteérés előtt vagy közben vagy (12-14. napon), akkor irány a sürgősségi. (A petesejt csak adott 24 órában termékenyíthető meg, de a spermiumok életképesek 24-72 óráig.)


Üdv!

2009. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy a gumiban nem volt, de te meg olyan lettél kívülről. Én beszedném a sürgősségit, mert ennyi erővel simán kerülhetett beléd is. Amikor kifolyik a gumiból, már fennáll a teherbe esés esélye.
2009. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
lehet h közben nem volt magömlése és nem élvezte úgy.....
2009. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi minden választ, 22 10 kor bevettem a tabit, elmentem ügyeletre kértem vényt, és 5130 ft volt!! remélem inenntől megoldodik minden...
2009. jan. 9. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Jajj szegényem.

Nem baj, jobb így, mint abortusz... talán...

Bár egyszer velünk is történt ilyen... :o) Vicces volt. Nagyon beparáztam én is, bár ha jönne a baba nálunk már az sem lenne gond.

De végül kiderült, hogy a párom elélvezett, de valahogy nem lövelt ki. Majd kb fél óra múlva kezdett el sipitozni, hogy a teljes anyag most folyt ki az alsógatyájába... Akkor már nem voltunk itthon :o)

2009. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!