Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó barátnőm tanácsa nem vált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó barátnőm tanácsa nem vált be, hogy mit mondjak a barátomnak az óvszer nélküli szexről. Most mi legyen, mit mondjak?

Figyelt kérdés

Egy jó barátnőm azt tanácsolta, mert a barátom óvszer nélkül szeretne szexelni (én meg nem akarok tablettát szedni, de ő benne lenne a kihúzásban is), hogy mondjam, ha gyerek lesz, akkor megtartom és játszhatjuk a papás-mamást, vagy fizethet. Hogy majd ettől megijed.


De ez elég szar tanács volt, mert a barátom azt írta, hogy őt nem zavarná egyáltalán, ha most jelenleg teherbe esnék és elfogadná ha elvetetném, elfogadná ha közös gyerekünk lenne, de azt is túlélné bőven anyagilag, ha gyerektartást kellene fizetnie (mert elhagyom, vagy ilyesmi). Tudna élni tovább mindhárom esetben. Azt mondta szeret és őt nem zavarná ha gyerek lenne.


Nekem ő az első férfi az életemben szexuálisan (majdnem egy éve vagyunk együtt, fél éve feküdtünk le), barátnőmnek volt már 5 férfi az életében, azt mondta ettől az összes beijedt, amikor felhozták az óvszer nélkülit és ezt válaszolta. Hát az én párom nem.

21/L, 27/F


2017. nov. 27. 14:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig ilyen bátor a szavaival amíg nem mutatsz neki egy pozitív tesztet. De a legtöbb ilyen a gyerek születése után 1-2 hónapon belűl lelép
2017. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

Ebben a történetben a pasid az egyetlen korrekt fél, ő vállalja magát és a döntései esetleges következményeit is maximálisan.


Ugyvan pontosan. Vállalja. Mondjuk azt nem olvastam sehol hogy a csaj egy év után 21 évesen szeretne egy becsúszott gyereket. Még akkor se ha a rendes pasika vállalja.

2017. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A pasid egy kib_szott nagy gyökér. Valószínűleg elég tapasztalatlan vagy, nem tudsz a sarkadra állni, és ő meg vastagon manipulál és kihasznál téged. Vagy vállalná HELYETTED az abortuszt meg a gyerek kihordását 9 hónapig is? A kényelme ennyivel fontosabb, mint az, hogy ne kelljen már műtétre menned, gyereket szülnöd, idegeskedned egy nem kívánt terhesség miatt?

A TE testedről van szó, egyedül te dönthetsz róla, hogy mi legyen vele. Most lehet ez nagyon radiklisnak hangzik, de ez konkrétan bántalmazés kategória, ha valaki nem veszi figyelembe azt, hogy a partnere hogyan akar védekezni, és belemanipulálja vagy erőszakkal ráveszi valamire, hiszen a tested integritását sérti meg. Aki szeret, az fontosnak tartja a biztonságodat, és nem akar neked olyat, amit te sem akarsz.

És igen, ha nem akarsz gyereket, akkor mondd neki, hogy akkor nincs szex sem. Nem kell mindenféle kifogást találni. Vagy keressetek másik biztonságos módszert (a megszakítás nem az), ami mindkettőtöknek beválik. Hajrá, és állj a sarkadra.

2017. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem szex megvonás, hogy gumi nélkül nem szexelek, hanem egy tény és egy állapot. Ha nem tetszik neki, mehet Isten hírével.
2017. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól írták, ez nem szexmegvonás. Ez a te teljesen valid és elidegeníthetetlen döntésed arról, hogy _védekezni akarsz_.
2017. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ugyvan pontosan. Vállalja. Mondjuk azt nem olvastam sehol hogy a csaj egy év után 21 évesen szeretne egy becsúszott gyereket. Még akkor se ha a rendes pasika vállalja."


Akkor nem ártana elolvasnod a kérdést, ugyanis ott írja, hogy ő ezt hazudta a párjának.

2017. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

11:

Azt mondta nekem, hogy már szeretne családot, akár 3-4 gyereket is majd a következő tíz évben. Elég jól keres és már kiélte magát bőven. Nem tudom mi a helyzet a legtöbbel, nekem ő az első férfi és képes volt rám fél évet várni, hogy elvegye a szüzességem úgy, hogy előtte már sok más nő volt az életében.


12:

Idén végzek a fősulin, alapszakon. Utána 1-2 év belekóstolás a munkába, de igazából nem akarok nagyon sokat várni gyerekkel és utána lenne 23-24 évesen simán, mert a nővérem is jól megégette magát ezzel, meg sok rosszat hallani arról, hogy a nők 30 felettig várnak a gyerekvállalással és abból mik sülnek ki.


13:

Jaja, írtam hogy ő az első férfi az életemben szexuálisan. Meg felőlem mostanhoz képest pár év múlva orrba-szájba csinálhatjuk védekezés nélkül is, mert szeretnék vele gyereket, csak még most nem. És becseszne, ha mondjuk most teherbe esnék így a fősuli végén.


14:

De szeretem és nem akarom hogy menjen Isten "hírivel". Amennyi időt és energiát fektettem a kapcsolatunkba (és ő is hasonlóan, sőt, azzal hogy várt rám) nem akarom hogy így, ennyiért vége legyen.

2017. nov. 27. 20:37
 18/18 anonim ***** válasza:
Aha, csak egyetlen probléma van, még arra sem képes, hogy a védekezéssel kapcsolatos kérésedet tiszteletben tartsa. És ez még csak a kezdet, várd ki a végét. Mindazonáltal még egy apróság: ő "a" férfi számodra, nem akarod hogy eltűnjön az életedből...de te azt kérdezed vadidegen emberektől, hogy mit hazudj neki? Ahelyett, hogy felvállalnád vele szemben a véleményedet? Neki nem tudod elmondani, hogy most még nem akarsz gyereket, védekezni szeretnél és nyilván nem gyógyszerrel. Ezt nem tudod vele megbeszélni, vagy nem hajlandó tiszteletben tartani, hogy neked is van saját tested, saját akaratod és döntésed arról, mikor szeretnél babázni? Te jó ég, nagyon okos vagy.
2017. nov. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!