Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó barátnőm tanácsa nem vált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó barátnőm tanácsa nem vált be, hogy mit mondjak a barátomnak az óvszer nélküli szexről. Most mi legyen, mit mondjak?

Figyelt kérdés

Egy jó barátnőm azt tanácsolta, mert a barátom óvszer nélkül szeretne szexelni (én meg nem akarok tablettát szedni, de ő benne lenne a kihúzásban is), hogy mondjam, ha gyerek lesz, akkor megtartom és játszhatjuk a papás-mamást, vagy fizethet. Hogy majd ettől megijed.


De ez elég szar tanács volt, mert a barátom azt írta, hogy őt nem zavarná egyáltalán, ha most jelenleg teherbe esnék és elfogadná ha elvetetném, elfogadná ha közös gyerekünk lenne, de azt is túlélné bőven anyagilag, ha gyerektartást kellene fizetnie (mert elhagyom, vagy ilyesmi). Tudna élni tovább mindhárom esetben. Azt mondta szeret és őt nem zavarná ha gyerek lenne.


Nekem ő az első férfi az életemben szexuálisan (majdnem egy éve vagyunk együtt, fél éve feküdtünk le), barátnőmnek volt már 5 férfi az életében, azt mondta ettől az összes beijedt, amikor felhozták az óvszer nélkülit és ezt válaszolta. Hát az én párom nem.

21/L, 27/F


2017. nov. 27. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is értem miért kell tanácsot kérni meg taktikázni. Ennyit kell mondani: óvszer nélkül nincs szex, mert én úgy nem akarom. Ha erre elhagy, akkor pedig örülsz, hogy megszabadultál tőle
2017. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Ami tuti beválna , de túl morbid, ha azt mondod aids-es vagy. Ez tuti elvenné a kedvét a gumi nélküli szextől és a kihúzogatós módszertől is . De, azért ez túl fekete "humor". Nem kell semmit tenned megmondod, te nem akarsz gyógyszert szedni és értse meg ezt nem lesz egyenlőre úgy szex, ha nem tetszik neki vegyen fantomkocát azt tolhatja gumi nélkül is :)
2017. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Én példáuk azért nem használok, mert sok rosszat hallottam már a tabiról és anyukámnak megígértem, hogy nem fogok szedni. Ő is kérte, hogy ne.

Nem azért mert amit anya mond az van, 19 éves vagyok úgyhogy már eltudom dönteni mit szeretnék, hanem magamtól sem. És ha már megigértem azért sem.

2017. nov. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a no gumi no szex mondatot még nem próbáltad ?
2017. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég szar lehet annyira elnyomva élni, hogy már a személyes döntéseidet sem mered önmagukban felvállalni. Bár elhiszem, hogy szíved minden Stockholm-szindrómájával szereted a barátodat.
2017. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mármint mit húzna ki? A fogadat? Nézd a jó oldalát, legalább nem hámozod meg az uborkáját.

Szerintem kúrjatok kotonban, ha nem tetszik neki, fel is út-le is út.

2017. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%

A védekezést azzal kell megbeszélni, akivel szexelsz vagy aki ért hozzá pl. a nőgyógyászod, barátnődnek semmi köze hozzá.

Nézzétek át együtt, hogy milyen lehetőségek vannak.

Próbáljátok ki többféle gumit, nézz utána te is, hogy hány nő használ sikeresen gyógyszeres fogamzásgátlás, hátha valamelyikőtök megváltoztatja a véleményét.

2017. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A szavak elszallnak, te meg ott maradsz egy gyerekkel. S ahhoz persze penz is kell, de a tobbi feladat se egyszeru. Tudod: felelosseg, neveles, jovokepkialakitas, stb...
2017. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Atyaég. Te nem érzed, mennyire aljas és sunyi vagy a barátnőddel egyetemben? Egy ilyen kérdés alatt a párját szapuló hozzászólók dettó... Ebben a történetben a pasid az egyetlen korrekt fél, ő vállalja magát és a döntései esetleges következményeit is maximálisan.
2017. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Azt olvastam több helyen is, hogy a szexmegvonás egy sunyi és undorító dolog, amivel csak az élhetetlen nők élnek. Csak arra mondom, hogy ezt többen írtátok, de ezt azért nem akarom.


Amúgy jelenleg használ óvszert, viszont mióta ezt felhozta és azóta nemet mondtam, azóta ritkábban van hagyományos, vaginális szex. Sokszor annyi a szex, hogy 69-ezünk vagy kinyal aztán leszopom őt.

2017. nov. 27. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!