Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehet e?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehet e?

Figyelt kérdés
Az történt hogy a barátnőmet izgattam a nemi szervénél a nemi szervemmel de úgy hogy rajtam volt alsónadrág és nem hatoltam be csak rajta mozogtam és váladék keletkezett foltot hagyott az alsónadrágomon miközben izgattam és hozzá dörgöltem lehet-e ettől terhes? 23 vagyok a lány 21 és csak gumival csináljuk.

2017. nov. 23. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:

A csajtól is lehet nedves az alsód.

De ha tudod, hogy kicsit el is mentél, dörgölted hüvely közelben majd játszottál ujjal vagy valami, akkor van esély.


Ha kivül lett olyan és lemosta - nincs gond.


Jelezted neki? Vagy csak kussba maradtál?

2017. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jeleztem
2017. nov. 23. 07:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ettől nem eshet teherbe.
2017. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat elmentem egy gyógyszertárba és ott is azt mondták hogy nem lehet illetve rosszul fogalmaztam mert azt akartam írni hogy "majd csak gumival csináljuk" ugyanis szűz az illető.
2017. nov. 23. 08:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet
2017. nov. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit kérdeznék, hogy a ti korosztályotoknak nem tartottak szexuális felvilágosítást?
2017. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Nem elirtad? 13?
2017. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!