Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak én vagyok ilyen beszari,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen beszari, vagy maradi?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy így 22 évesen miért csodálkozom, szörnyülködöm azon, hogy a 16-17-18 éves ismerőseim sorra védekezés nélkül szexelnek az első pillanattól kezdve, akár lány, akár fiú? Emlékszem, mikor Én kezdtem 16 évesen, 2 évig csak gumival, még csak hozzá sem értem a farkam végével a puncihoz, aztán komolyabb kapcsolatomban volt, hogy menet közben lerántottuk a barátnőmmel a gumit és folytattuk a megszakításos módszerrel. De ezt is két-három hónapig csináltuk az esetek felénél, majd annyira idegeskedtünk állandóan a menzesz késések miatt, hogy el kezdte szedni a tablettát. Viszont azóta, ha más partnerem van, azonnal húzom a gumit, még ha mondja is, hogy hagyjam, mert szed gyógyszert...


Egyedül vagyok ezzel, vagy más szerint is túlzásba viszik a fiatalabbak a to be retardot? 22F



2017. nov. 21. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Nem csak te vagy ilyen.

De én pont nem a te táborod erősítem és szeretem érezni a puncit a farkam körül. :) Ha kell a hasára élvezek, vagy a szájába, de ha lehet, akkor nem hasra, hanem punciba.

Sajnos most nincs hozzá partner, de remélem nemsokára... :) Akár priviben is írhatnak a csajok :D

2017. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%

Sajnos nem. Én is hasonló gondolkozásu vagyok..

Nekem most kezd betelni vele a pohár és nemtudom mitévő legyek..

Gyereket nem akarok, gumival nem szeretném,

a gyógyszerekben pedig nem bizok..

Nem alkalmi partnerekkel van dolgom, hanem 2 éve ugyanazzal. 20/F

2017. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Gyereket nem akarok, gumival nem szeretném,

a gyógyszerekben pedig nem bizok..

Akkor no töcsök. Megtelt a pohár.

2017. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont ez a normális.

Én is ilyen vagyok.

Mi egyszer csináltuk megszakítással az elején, és pont akkor késett a mensim. Nagyon depis voltam, volt hogy a munkába is majdnem elsirtam magam, hogy “mi van ha”..

Haza ertem sírtam, mert úgy féltem..

Na aztán megjött a Mikulás egyből jó kedvem lett, tesztek is azt mutatták hogy nincs terhesség.

Azonnal elmentem utána gyógyszer íratni, igaz csökkent a libidom egy picit, de nem erdekel, így nem kell izgulni állandóan stb.

Én se tudom megérteni hogy a sok fiatal mert nem védekezik, miért kockáztatnak állandóan, illetve ha nincs semmi anyagi háttér és biztos partner .. és egyikse érett a gyerekvallalashoz, akkor mégis mert kell megtartani? Azért hogy a gyerek igya meg a levet utána, meg hogy a szerencsétlen mami papi nevelje fel kb?

Meg nem vagyok gyerek ellenes de ha nagyon fiatalon csúszik be, tanulás stb mellett úgy meg nehezebb lesz tovább halandi az életben, tanulás munka stb..

mindegy ok tudják..

Azer jó hogy rajtam kívül vannak meg ilyen elovigyazatos emberek.

23L

2017. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felreertes ne essek, En is punciba imadok a legjobban elvezni, DE nem minden aron! En is igy gondolom, hogy sajnos meg eszuk nincs a szexualis elethez, attol, hogy a sracnak felall, a csajnak benedvesedik... Melle meg nyomjak a nagy sztorikat, h 8-10, maximum 15 perc alatt megvoltak a szexxel, mert NEKIK NINCS IDEJUK tobbet az agyban tolteni. :D Kesz rohej...
2017. nov. 22. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, te gondolkodsz normálisan. Az is baromság volt, hogy 18 évesen gumi nélkül csináltátok, mert feltételezem attól, hogy komoly kapcsolat volt, ugyanúgy nem akartál még kölyköt...

15 éves koromban kezdtem szexuális életet élni, de a párom számára és számomra is teljesen egyértelmű volt, hogy óvszerrel védekezünk. Sosem kockáztattunk, nem játszottuk, hogy "naaa, csak egy kicsit". Nem vagyok hülye.


De igen, ennyire retardok az emberek. Nem véletlen, hogy még mindig 30 ezer abortusz van egy évben Magyarországon.

2017. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Megnyugvást találtam, hogy nem n vagyok lemaradva a világhoz, hanem a mai 10-en évesek a felelőtlenek. Nem, nem akartunk gyereket persze, de valahogy már nem bírtunk magunkkal menet közben s megszabadultunk a korlátunktól. :D De termeszetesen elismerem, hogy a részünkről is felelőtlenség volt, viszont mi voltunk olyan kapcsolatban, hogy tudta, végig támogattam volna bármilyen döntésben.
2017. nov. 25. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!