Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik òvszerrel védekeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik òvszerrel védekeztek bele is mentek az òvszerba nem féltek hogy kiszakad?

Figyelt kérdés
Illetve ki milyen ovszert használ mik a tapasztalatok melyik a legjobb?
2017. nov. 18. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Bele. Ez a típus még sosem szakadt, de ha véletlen megesik még mindig ott az esemény utáni. Én Lifestyles skynt használok mert nincs az a büdös latex szaga mint a normál gumiknak, és jól idomul. 27/F
2017. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én használtam már lifestylt, masculant, durexet, egyikkel sem volt még gond.

A lifestyl nagyon jó vékony, a durex a nagyobb méretű pasikhoz jó, a masculan az kicsit vastagabb, viszont az anyaga kevésbé irritál, de csak kicsi pasikra jó...

N

2017. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra lett kitalálva :D
2017. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Durex a nagyobb méretű pasikhoz jó? Hát eddig átlagosnak tartottam magam de eztán újragondolom. A durex rólam konkrétan lerobbant menet közben :D
2017. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4, a pirosat szoktam venni, az az egyetlen amire 56 mm van írva, ellentétben az összes többivel ami 52 +-1 mm :D

De tény hogy barátomra is sokszor épphogy rámegy...

2017. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ritkán szakad el a kilövéskor.
2017. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az össze férfi, akivel óvszerrel voltam együtt, a párommal is egyébként óvszert használunk, mindig abban megy el. Ha előírásszerűen használja valaki és úgy is helyezi fel, akkor nincs az az isten, hogy kiszakadjon.

És 15 éve élek nemi életet, szóval megszámolhatatlanul sok óvszer tapasztalatáról beszélek. Egyetlen egy szakadt ki, az Durex volt, de az is még a felhúzásnál, viszont valószínűleg vagy selejt volt, vagy az akkori barátom rosszul húzta fel. De soha azelőtt, vagy azután egy sem szakadt ki.

Amúgy évek óta Masculant használunk a párommal.

2017. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Használtunk, durexet, masculant, lifestylet. Rakkot. Meg drogériásat is.(már nem emlékszem a nevére)


Most lifestyle skynt használunk, azt szeretti a párom a legjobban.


1x szakadt el gumi a 7 év alatt. De az is a nemi életünk elején, főleg tapasztalanságból.

2017. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!