Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A TERHESSÉGI TESZT akkor is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A TERHESSÉGI TESZT akkor is elvégezhető ha még nem késett? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval: nem azért akarom elvégezni a tesztet, mert késik, hanem mert már kétszer volt hányásom, pedig beteg nem vagyok. Tehát akkor is el lehet végezni ha még nem késett? Gyógyszert szedek, de ezek a hányások belém tették a parát. (tahó beszólásoktól kíméljetek)
2010. máj. 31. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korán nem jár hányással a terhesség, szóval nem valószínű, hogy attól van. Ha a mensi előtt tesztelsz, elg nagy a fals negatív esélye.
2010. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A védekezés nélküli aktus után eltelt 8-12 nap után a terhességi teszt kis hibaszázalékkal megmondja hogy állapotos vagy-e. Szóval ha 8-12 (típustól függ) eltelt, vegyél egy tesztet. ÜDV23F
2010. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az aktus után leghamarabb 14 nappal tudja kimutatni a teszt, de ameddig nem késik ne végezd el, mert nagyon nagy az esély a fals negatívra és elpocsékoltál egy tesztet. 8 nap után nincs az a teszt, ami kimutatja a terhességet...
2010. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10-es érzékenységűvel nekem aktus utáni 12. napon már pozitív lett. De a hányás az elvileg csak a 6. hét környékén jelentkezik, ilyen hamar nem. Szerintem ez nem attól volt.
2010. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a 23 éves mindenhol olyan "jó" tanácsokat osztogat. 8 nap után nem mutat a teszt semmit. Aktus után 14 nappal tesztelj, előtte felesleges!!!
2010. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat. (:
2010. máj. 31. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazam van az előttem levőnek :D
2010. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!