Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen lehetséges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot szünet nélkül szedem mégis van verzesem. Nem rendes de ilyen pecsetelo vérzés van több napon keresztül. Most kéne megjonnie különben mert most lenne kb a szünet
2017. nov. 9. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól,hogy fogamzasgátlót szedsz,fogsz ugyanúgy havonta menstruálni. Sőt idővel pontosan be is fog állni,a havi ciklusod.
2017. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, mert ha nem tartok szünetet akkor elvileg nem kéne hogy legyen menstruaciom
2017. nov. 9. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem se maradt el a vérzésem mikor ilyet csináltam, inkább nem kísérletezek vele tovább. Ez van. :) Ez a dolog is egyénfüggő amúgy. Nekem ráadásul a második levél végefelé a bőröm is csúnya lett, alig vártam a végét, hogy a szünetben rendbejöjjön a hormonszintem.
2017. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fajtát szedtem én is felhívtam az orvosom és azt mondta hogy normális mert nekem is megjött tőle egyszer abban a hónapban amikor elkezdtem szedni
2017. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De az a vicc, hogy én orvosi utasításra szedem folyamatosan a tabit nem önkényesen,pont azért hogy ne legyen mestruációm
2017. nov. 9. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez furcsa.Szerintem íratnod kellene egy másikat,mert ezek szerint nem jó neked a hormontartalma,bár annyira én sem értek hozzá.

Mióta szeded?

2017. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez volt az első level
2017. nov. 10. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Pecsételő vérzés lehetséges az első 3 hónapban, a tájékoztató szerint.

Pár hónap után meg fog szűnni.

2017. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!