Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a nő elkezd fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő elkezd fogamzásgátlót szedni, az tényleg feldobja az együttlétek számát és a férfi hozzáállását, kedvét? (Párkapcsolat)

Figyelt kérdés

Egy barátnőm tabit szed pár hónapja és azt mondja azóta a párja kb heti tízszer mászik rá és sokkal kanosabb, mint előtte volt. Előtte kb fele annyit szexeltek heti szinten, mint mostanában. Három éve vannak együtt és a srác 27, barátnőm 24 éves. Nem prűd, engedi a szájba/arcra élvezést is, de azóta a barátja szinte mindig benne élvez el.


És na, amit leírtam fentebb, ez engem is elgondolkoztatott erről.


2017. nov. 7. 18:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
72%
A gumi elég lehangoló, úgyhogy lehet benne valami.
2017. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Én kevésnek tartom a heti 10-et ezek után. ;)
2017. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

A guminak simán lehet ilyen elrettentő, lankasztó hatása, hogy a lehetőségek felét kihagyja, nem kívánja az együttlétet. Szóval inkább el se kezdi az egészet, csak amikor már tényleg annyira kanos, hogy nem érdekli a gumi sem.


Ami pedig a szájba/arcra élvezés helyett a punciba élvezés preferálását illeti, az szerintem csak azért van most egyelőre, mert ez még nagyon új és izgalmas neki. :)

2017. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze simán.

Abba kellett hagyjam a fogamzásgátlót, ekkor már 7 éve voltunk együtt.

Utána csak heti 1x volt szex, előtte 3-4x. Se nekem se a páromnak nem kedvence a gumi.

Végül most babára hajtunk és megint normális heti 3-4 alkalommal van általában szex.

2017. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván sokkal élvezetesebb a pasinak beleélvezni a nőbe, mint a gumiba. De majd ehhez is hozzászokik, megszokottá válik és ha már nem lesz olyan izgalmas, akkor megint kevesebb lesz az együttlét. De pl. a nőnek a hormonok hatására pont, hogy leeshet tőle a libidója a béka feneke alá, illetve hüvelyszárazságot okozhat, állandó visszatérő hüvelyi fertőzést, irritációt, úgyhogy lehet, hogy a pasinak előny, de a nőknek sokszor hátrány.
2017. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2: Miért neked napi hány a limit?
2017. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


6: Igen, sok ember mondja hogy neki egy nap 2-3 simán megvan. Amit nem kétlek, nálunk is volt már egy nap 4. De egy nap nem mérvadó, inkább kicsit hosszú távon (egy hét vagy egy hónap) érdemes összeszámolni az együttléteket és abból jön egy jó átlag.


5: Olvastam a hátrányokról, de ezek inkább a "gyenge" nőket érintik, nem? Vagy hogy mondjam bántás nélkül? Szóval a gyengébb immunrendszerű, fizikailag és egészségileg nem a toppon lévő nőket, nem?

2017. nov. 7. 18:58
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Másfél éve szedek tablettát. Semmilyen szárazság és fertőzés sem alakult ki. A libidóm sem esett le. Szerintem ezek 100-ból 1 nőt érintenek,mindenesetre számomra semmi negatív hatása sincs,es az együttléteinkért is odavagyok.
2017. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
én inkább azt vettem észre,hogy az összes eddigi nőmnek megölte a libidóját.
2017. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat hogy leszbikusként szólok hozzá, de az hülyeség hogy a gyenge nőknél van mellékhatás. Én is tabit szedek mert a menstruációm katasztrófa és a tabletta beállította.

Én rettentően gyengusz vagyok, folyton betegeskedem és mégsem jött elő mellékhatás. Nem lehet tudni hogy kinek milyen mellékhatás jelentkezik.

2017. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!