Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A ferfiak miert itelik el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lumia 532 kérdése:

A ferfiak miert itelik el azokat a noket akik nem akarnak fogamzasgatlot szedni az egeszseguk erdekeben?

Figyelt kérdés
en se szednem ha nő lennek. szar mereg mind. ugyhogy megertem oket 24f

2016. szept. 12. 07:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
énse akartam h szedje, de becsuszott a baba igy jobbnak láttuk ha szedi inkább
2016. szept. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Ne általánosítsunk.

Aki egy kicsit is szem előtt tartja a barátnője érdekeit, az egyáltalán nem ítéli el.

2016. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Ezek a kanok többnyire csak használják a nőt a saját kielégülésük érdekében, tehát őket aztán ku.rvára nem érdekli, hogy a szexuális segédeszközüknek mi a jó. Csak a saját örömük és kényelmük érdekli őket.


Többnyire akkor se húznak gumit, inkább "majd vigyáznak", magyarán, ha a csaj teherbe esik, ők eltűnnek a balfenéken, és oldja meg, az ő problémája.

Egyébként meg úgy kell neki, miért nem szedett tablettát.


Az ilyen értelmi szinten vegetáló lényeket nem tudom férfinak nevezni, ne haragudj, és azt a csajt se értem, aki képes velük leállni.

2016. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
A lány döntése, hogy szed-e vagy sem, ezt tiszteletben tartom, nem szólok bele.
2016. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Én kifejezetten támogatom, hogy ne szedjen mérget, nekem egyáltalán nem okoz problémát gumit húzni!

31/F

2016. szept. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

Nem csak tabeletta és gumi létezik...

Hüvelygyűrű, spirál, injekció... Spirálból ráadásul van hormonmentes is. Ráadásul az ára nagyjából annyi, mint egy évre a tabletta, de ez 5 évig használható. Szomorú, hogy mennyire alulinformáltak az emberek védekezés tekintetében...

2016. szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Bírom ezt a gyk hozzászólások utáni általánosítást.
2016. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%

Először is, mi az hogy az "egészségük érdekében"?! Persze tudom, időről időre megjelennek bizonyos gyógyszergyári támogatottságú "orvosi" jellegű cikkek, hogy a fogamzásgátló tulajdonképpen nemhogy nem méreg, de egyenesen egészséges, sőt minden nőnek szednie kéne, én csak köpök az ilyen cikkekre, és azokra is, akik ehhez az ordas hazugsághoz asszisztálnak.


Amúgy a kérdés tényleg egy hülye általánosítás. Én pl már a kapcsolatunk elején megmondtam a barátnőmnek, hogy ne szedje azokat a szar mérgeket. Ha valakit szeretek, akkor miért kényszeríteném arra, hogy mérgezze magát?!

2016. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Én kétféle fogamzásgátlót szedtem, mindkettő csalódás volt, éreztem, hogy egyik sem tenne jót hosszútávon. Oké, hogy egészséges emberek (is) szedik, de akárhonnan nézem, mégis csak egy gyógyszer, ami könnyen belerondíthat a szervezet természetes működésébe.

Elítélő hozzáállással soha, értetlennel viszont már találkoztam. Arra viszont nem tudok mit mondani, nem tartozom magyarázattal. Az én testem az én dolgom, az övé meg az övé. Tőlem a saját szervezetét telerakhatja hormonokkal, de az én farkammal ne verje a csalánt.

Ami a gumit illeti, állandó kapcsolatban azt sem tartom egy igazi megoldásnak. Nem a felhelyezési macera miatt, mert az rutinnal megoldható, hanem én drágállom, az a helyzet. Ahogy elnéztem az árakat boltokban, drogériéákban, ezer forintokért vágnak hozzád három darabot. Ez egy olyan kapcsolatban, ahol heti több alkalom is van és azok sem feltétlenül mindig egymenetesek, szerintem anyagilag elég húzós.

2016. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Mert nagy valószínűséggel akkor egy paranoiás önző nővel van dolgom és más áldozatot sem fog hozni értem. Ha szeretjük egymást, akkor mindenre hajlandóak vagyunk a másikért. Persze ez fordítva is igaz, tehát nem arról szól a válaszom hogy szednie kell, hanem hogy eleve elzárkózik a dolog elől.


Amúgy meg a fogamzásgátlóknak kb. ugyanannyi előnyös hatása is van, mint amennyi káros, tehát erre hivatkozni tudatlanság.

2016. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!