Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért jön meg mindig más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön meg mindig más időpontba hamarabb?

Figyelt kérdés

Mindig normálisan jött meg sosem volt olyan hogy mindig más időpotban de hamarabb jön meg 5 napokkal hamarabb vagy 3.. 3 hónapja van barátom azóta van ez. Októberben 10.én jött meg Szeptemberben 13. Augusztusban 18 és az volt a normális. Most meg ma jött meg. A szex miatt lehet ez? Vagy mi lehet a háttérben?

18/L



2017. nov. 5. 16:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót!Barátom szerint a szex miatt van és amig nem szedek fogamzásgátlót nem fog beállni normálisan. De eddig normálisan jött meg nem össze vissza.
2017. nov. 5. 16:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a szex miatt is vagy esetleg ha elkezdtel eroteljesebben sportolni. Mielott elkezdtem fogamzasgatlot szedni nekem is igy jott meg altalaban (nagy ritkan jott meg ugyanakkor). Ez igazabol szerintem genetika.
2017. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem sportolok már.És soha sem szedtem fogamzasgatlot. Ez a 3 honap alatt lett igy ez elott soha nem volt ilyen.:/
2017. nov. 5. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően a szüzesség elvesztése eléggé meg tudja kavarni az ember hormonrendszerét. Várj még pár hónapot, aztán ha nem áll be, akkor esetleg menj el nőgyógyászhoz.

Egyébként a 3-7 nap csúszás teljesen normális, nem mindenkinek percre pontos, nekem például sosem volt az. Ha jól tudom valami 25 és 40 nap között ingadozó ciklus normális.

2017. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem most vesztettem el a szüzességem :D Annak 2-3 éve.Nekem már 10-11 éves koromban megvolt mikor 4.voltam. Elég korán.. Amióta megvan mindig normálisan jött meg. Esetleg annyi volt hogy 1-2 napot késett. De köszönöm a segitséget!:);)
2017. nov. 5. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!