Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellekhatasok lesznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellekhatasok lesznek a dienilletol?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy hizni lehet tolle. Csak az elejen 1-2 kg v vegig ameddig szedem?

Milyen tapasztalatotok van agyogyszszerrel kapcsolaltosan??


2017. okt. 24. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia én azt szedek, semmi mellék hatás egyenlőre. Szerintem tökre emberfüggő milyen mellékhatások jönnek ki. Van akinek a tiszta bőre pattanasos lesz ,van akinek elmulasztja a pattanást, mivel hormontabletta így kiválthat sok mindenfélét. Szerintem amúgy annyira sztereotip hozzáállás ez a "fogamzasgatló hízlal" dolog. nem hízlal, te hízol, ha sokat kajalsz, egy fogamzasgatlótol nem fogsz elhízni. De ha hülyességet mondok és mégis elhízol , akkor azt az 1-2 kilót már le is adtad 2 heti diétával.

Ha nagyon félsz az elhízástól, akkor a gyogyszer szedése közben fokozottan figyelj az étrendedre, próbálj egészségesen étkezni és közben sportolni is esetleg, akkor tuti nem fog beindulni a hízás :) 20/L

2018. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!