Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hogy vegyen rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy vegyen rá hogy vegyen kitont?

Figyelt kérdés
5 hónapja együtt vagyunk hivatalosan 4 és már nagyon kívánom és ő is engem.Multkor megcsókólt én hozzásimultam és éreztem,meg láttam is ahogy felállt neki.Azt mondta nagyon kíván engem,multkor már énis meg ő is bemutatott engem a szüleinek és nagyon jóba vagyok a szüleivel.Eddig szó sem esett a kotonró de hogy hozhatnám szóba,vagy elég ha csak fogamzásgátlót használok?

2017. okt. 23. 10:09
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocs ha hibákért de telón vagyok

19/l

2017. okt. 23. 10:11
 2/4 Tibor04 válasza:
Szia szerintem használjatok gumit én is azt használok nekem be vált csak meg kell találni a megfelelő méretet is és mond meg neki h ha nem akarja használni mond meg neki h "gumival még soha sem csináltam "nálam ez is bevált :) :D
2017. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoval fogamzasgatlot szedsz? Ha igen es szeded rendesen, nem szedtel antibiotikumot melle mostanaban, nem maradt ki szem, nem volt hasmenes, hanyas akkor eleg. De ha szeretnel melle gumit, az akkor tuti bizti védekezés, es a nemi betegségektol is ved. Nyugodtan mond el neki, hisz egy par vagytok, mindent meg kell tudni beszelni. Dragam szeretnek lefekudni veled, vegyél gumit. Petting volt mar? En amugy azzal kezdenem..eloszor megismeritek egymas testet,utana ha keszen alltok johet az aktus.
2017. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az már volt
2017. okt. 23. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!